Anyway, I'm Falling In Love With You. 1

Kód: 9798888771150
14,99 €
Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Pútavá slice of life manga zo stredoškolského prostredia. Ponorte sa do príbehu plného mladíckych drám, tínedžerských lások a nostalgie za detstvom, ktorú každý z nás aspoň raz prežil.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (manga) v slovenčine:

Nezodolateľná šódžo manga plná stredoškolských drám, tínedžerských lások a nostalgie za detstvom. Zaručený zdroj zábavy pre fanúšikov populárnych romantických komiksov ako Komi Can’t Communicate a Skip and Loafer.

Mizuhine sedemnáste narodeniny sú úplne na nič. Rodičia na ne úplne zabudli a senpai, do ktorého je zaľúbená, o ňu nemá záujem. Ale keď ju na rande pozve jej dlhoročný kamarát z detstva, Mizuha musí prísť na to, čo táto zmena znamená. A možno sa nezmenia len jej pocity...!

Výzvou je navyše celosvetová pandémia, ktorá prevráti všetky nádeje a radosti zo stredoškolského života naruby. Láska je však odolná a zaľúbenosť či vyznania lásky kvitnú medzi Mizuhinými priateľmi. Zbrusu nový školský ľúbostný príbeh od autorky I Fell in Love After School!

 

O komikse (manga) v angličtine:

An irresistible shojo manga offering an all-you-can-eat-buffet of high school drama, adolescent crushes, and childhood nostalgia. Guaranteed to delight fans of popular romance comics like Komi Can’t Communicate and Skip and Loafer.

Mizuha's seventeenth birthday is the pits. Her parents totally forgot, and the sempai she likes isn't interested in her. But when her longtime childhood friend asks her out, Mizuha has to sort out what this change could mean. And her feelings may not be the only ones changing...!

Adding to the challenge is a global pandemic, upending the hopes and joys of high school life. But romance is resilient, and crushes and confessions flourish among Mizuha's friends. A brand-new school love story from the author of I Fell in Love After School!

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Haruka Mitsui
Počet strán: 176
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 146 x 15 x 208 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9798888771150

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: