A Sign of Affection Omnibus 2 (Vol. 4-6)

Hluchá Yuki sa zamiluje do fešáka Itsuomiho, no ich vzťahu bránia jazykové bariéry a pochybnosti. Dokážu to prekonať? Shojo manga A Sign of Affection v omnibusovom vydaní!

Dostupnosť približne 4-6 týždňov.
Môžeme doručiť do:
25.9.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9798888771945
21,99 € –7 % 20,36 €
A Sign of Affection Omnibus 2 (Vol. 4-6)
a sign of affection omnibus 2 vol 4 6 manga 9798888771945 1
contact-form-0
21,99 € –7 %

O komikse (manga) v slovenčine:

Najpredávanejšia šódžo romantická manga od tvorcu Shortcake Cake získava novú veľkoformátovú omnibusovú edíciu! Yuki je typická vysokoškolská študentka – lenže nepočuje. Náhodné stretnutie vo vlaku vedie k vážnemu zaľúbeniu... ale dá jej šancu?

Obsahuje zv. 4-6.

Yuki, ktorá je odjakživa hluchá, je zvyknutá komunikovať posunkovou rečou a svojím telefónom. Angličtinu však nepozná, a tak keď sa jej zahraničný turista opýta na cestu, takmer prepadne panike... kým jej na pomoc nepribehne fešák. Volá sa Itsuomi a ukáže sa, že je to kamarát jej kamaráta. Charizmatický cestovateľ Itsuomi hovorí tromi jazykmi, ale nikdy nemal hluchú kamarátku. Obaja sa cítia k sebe priťahovaní a plánujú rande v romantickú zimnú noc, no Yukiina kamarátka sa bojí, že si možno koleduje o zlomené srdce. Môže to byť naozaj tak? Alebo sa tieto pocity rozplynú snehom?

 

O komikse (manga) v angličtine:

The best-selling shojo romance manga from the creator of Shortcake Cake gets a new, large-sized omnibus edition! Yuki is a typical college student--it's just that she can't hear. A chance encounter on a train leads to a serious crush...but will he give her a chance?

Catch up on the manga before watching the anime! Includes Vol. 4-6.

Yuki, who's always been deaf, is used to communicating with sign language and her phone. But she's not used to English, so when a tourist from overseas asks for directions, she nearly panics...until a handsome stranger steps in to help. His name is Itsuomi, and it turns out he's a friend of a friend. A charismatic globetrotter, Itsuomi speaks three languages, but he's never had a deaf friend. The two feel drawn to each other and plan a date on a romantic winter's night, but Yuki's friend is afraid that she might be setting herself up to get hurt. Could this be something real? Or will these feelings melt away with the snow?

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: suu Morishita
Počet strán: 256
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 146 x 208 x 39 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9798888771945

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

File:Kōdansha logo.png - Wikimedia Commons