World of Warcraft: Putování Azerothem - Northrend

Pripojte sa k Muradinovi Bronzebeardovi a jeho bratom na dobrodružnej ceste naprieč Northrendom, krajom zo sveta hry World of Warcraft, v nádherne ilustrovanej knihe.

Dostupnosť Vychádza Máj 2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788075941459
26,99 € –6 % 25,21 €
World of Warcraft: Putování Azerothem - Northrend
world of warcraft putovani azerothem northrend kniha 9788075941459 1
Predobjednávka
26,99 € –6 %

O knihe v slovenčine:

ĽADOVÉ HLBINY NORTHRENDU CHRÁNIA TAJE, O KTORÝCH NIKTO NEMÁ ZDANIE!
Tajomná, krásna a nezmieriteľná Koruna Azerothu je kontinentom s bohatou históriou plnou stretov, tragédií i triumfov. Pripojte sa ku spoluzakladateľovi Ligy prieskumníkov a vladykovi Muradinovi Bronzebeardovi na ceste neskrotnou, búrlivou divočinou Northrendu. Na ceste za objavmi, diplomaciou a obnovením spojeneckých zväzkov. Muradin vás so svojimi bratmi, Hovorcom Azerothu Magnim a milovníkom dobrodružstva Brannom, prevedie od Ľadovej citadely pod vládou Pohromy cez fialovo sfarbený Krištáľový háj a horko chladné údolia Dragonblightu až do sídla Ľadorodených v Búrnych vrchoch. Putovanie Azerothom: Northrend sa tak stáva ďalším krokom na nezabudnuteľnej púti naprieč Azerothom.

 

O knihe v češtine:

LEDOVÉ HLUBINY NORTHRENDU CHRÁNÍ TAJE, O NICHŽ NIKDO NEMÁ ZDÁNÍ!
Tajemná, krásná a nesmiřitelná Koruna Azerothu je kontinentem s bohatou historií plnou střetů, tragédií i triumfů. Připojte se ke spoluzakladateli Ligy průzkumníků a vladykovi Muradinu Bronzebeardovi na cestě nezkrotnou, bouřlivou divočinou Northrendu. Na cestě za objevy, diplomacií a obnovením spojeneckých svazků. Muradin vás se svými bratry, Mluvčím Azerothu Magnim a milovníkem dobrodružství Brannem, provede od Ledové citadely pod vládou Pohromy přes fialově zbarvený Křišťálovy háj a hořce chladná údolí Dragonblightu až do sídla Ledorozených v Bouřných vrších. Putování Azerothem: Northrend se tak stává dalším krokem na nezapomenutelné pouti napříč Azerothem.

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy z hier
Superhrdina, Séria: Warcraft
Počet strán: 168
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 197 × 254 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9788075941459

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: