Witcher Library Edition 2

Druhý diel zberateľskej omnibus edície komiksov o zaklínačovi Geraltovi z Rivie v pevnej väzbe. Zahŕňa 3 samostatné príbehy, bonusový príbeh, sketche a ďalšie.

Dostupnosť Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781506726915
54,99 € –5 % 52,24 €
Witcher Library Edition 2
witcher library edition 2 9781506726915
54,99 € –5 %

O komikse v slovenčine:

Druhý diel Zaklínača v luxusnej pevnej väzbe zachytáva Geraltovu netradičnú cestu v troch samostatných príbehoch - od stretnutí so známymi tvárami až po potýčky s prefíkanými novými nepriateľmi.

Geralta si predvolá starý známy, aby pomohol vyriešiť záhadu týkajúcu sa jeho dcéry. Počas vyšetrovania je Geralt prekvapený, že nájde Jaskiera, a duo sa nečakane ocitne v ďalekých krajinách. Geralt potom dostane žiadosť od starostky Badreine, malého mesta, kde neobvyklá svorka hmlovín napáda deti... ale niečo na tejto novej hrozbe nie je v poriadku. Potom vzplanú plamene, keď je na hranici upálená čarodejnica. Geraltove sny sužujú nočné mory, keď vidí, ako sa pred ním objaví upálená čarodejnica - prinášajúca zlovestnú výstrahu. A v bonusovom príbehu sa mladý nekker vydáva na nepredvídateľnú cestu lesom.

Toto nadrozmerné vydanie obsahuje komiksy The Witcher: Of Flesh and Flame #1-#4, The Witcher: Fading Memories #1-#4, The Witcher: Witch's Lament #1-#4 a krátky príbeh Free Comic Book Day 2021 The Witcher: Once Upon a Time in the Woods, ako aj galériu obálok, rozšírenú sekciu skicárov a ďalšie!

 

O komikse v angličtine:

The second volume of The Witcher in a deluxe hardcover format chronicling Geralt’s wayward path in three standalone stories-from reunions with familiar faces to clashes with cunning new foes.

Geralt is summoned by an old acquaintance to help solve a mystery involving his daughter. Upon investigating, Geralt is surprised to find Dandelion, and the duo unexpectedly find themselves transported to regions beyond. Next, Geralt receives a request from the mayoress of Badreine, a small town where an unusual pack of foglets attacks children... but something feels off about this new threat. Then, flames rise as a witch is burned at the stake. Nightmares plague Geralt's sight as he sees the burned witch appear before him—bringing an ominous warning. And in a bonus story, a young nekker takes an unpredictable journey through the woods.

This oversized edition collects The Witcher: Of Flesh and Flame #1-#4, The Witcher: Fading Memories #1-#4, The Witcher: Witch’s Lament #1-#4, and the Free Comic Book Day 2021 short story The Witcher: Once Upon a Time in the Woods, and features a cover gallery, expanded sketchbook section, and more!

Dodatočné parametre

Kategória: Dark Horse komiks
Superhrdina, Séria: Witcher/Zaklínač
Autor: Bartosz Sztybor, Aleksandra Motyka
Kresba: Vanesa R. Del Rey, Marianna Strychoska, Amad Mir
Počet strán: 336
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 212 x 324 x 31 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781506726915

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dark Horse Comics - Wikipedia