Where Is Anne Frank

Kód: 9780241482759
23,99 € –3 %
where is anne frank 9780241482759 1
23,99 € –3 % 23,27 €
Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Jedinečný komiksový príbeh, v ktorom ožíva Kitty, imaginárna priateľka Anny Frankovej a rozpráva jej príbeh z úplne inej perspektívy. Ponorte sa do pútavého čítania.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

Kitty, priateľka Anny Frankovej, ožíva. Nový grafický román oživuje Kitty, imaginárnu priateľku Anny Frankovej, ktorej bola adresovaná jej slávna kniha – od rovnakého kreatívneho tímu, ktorý vytvoril medzinárodný bestseller a oceňovanú adaptáciu "Denník Anny Frankovej" v grafickej podobe.

Je stred noci v dome Anny Frankovej v Amsterdame a mohutný blesk udrie do budovy. Rozbije ochranné sklo vitríny, v ktorej je vystavený najslávnejší denník v histórii. Magickým spôsobom ožije Anina imaginárna priateľka Kitty. Spočiatku nevie, že ubehlo sedemdesiatpäť rokov a nemá ani tušenie, prečo Anna nie je v dome alebo čo sa stalo so zvyšnými siedmimi obyvateľmi tajnej prístavby.

Keď sa Kitty dozvie, že Anna a jej milovaná sestra Margot zomreli vo vojne, rozhodne sa utiecť z domu a sledovať ich stopy až na miesto, kde ich životy tragicky skončili. Kitty, ktorá si čoskoro uvedomí, že bez Anny nemôže existovať, sa rozhodne ukradnúť denník z múzea a začne svoju cestu.

Kitty rozpráva celý príbeh Anny Frankovej, jej života, rodiny a denníka z jej vlastnej jedinečnej perspektívy. V súčasnosti ju dobrodružstvá privedú k utečeneckej kríze v Európe, vďaka ktorej objaví skutočný význam Anninho odkazu.

 

O komikse v angličtine:

A new graphic novel that brings to life Kitty, Anne Frank's imaginary friend to whom she addressed her diary—from the same creative team that produced the international bestselling and award-winning Anne Frank's Diary: The Graphic Adaptation

It’s the middle of the night at the Anne Frank House in Amsterdam, and a magnificent thunderbolt has just struck the building and shattered the protective glass case in which the most famous diary in history is displayed. Magically, Anne’s imaginary friend, Kitty, comes to life. At first Kitty doesn’t know that seventy-five years have passed, and she has no clue as to why Anne is not in the house or what has become of the seven other inhabitants of the Secret Annex.

When Kitty learns that Anne and her beloved sister Margot have died in the war, she decides to run away from the house, and follow the path of the sisters all the way to where they met their fatal end. Kitty, who soon realizes that she cannot exist without Anne, decides to steal the diary from the museum and starts her journey.

Kitty recounts the complete story of Anne Frank's life, family, and diary from her own unique perspective. In the present day Kitty's adventures bring her in contact with the refugee crisis in Europe, from which she discovers the true meaning of Anne Frank's legacy.

Dodatočné parametre

Kategória: Nezaradené komiksy
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Ari Folman, David Polonsky, Lena Guberman
Počet strán: 160
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 17.8 x 1.4 x 25.8 cm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9780241482759

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: