Watchmen: DC Compact Comics Edition

Ponorte sa do alternatívneho sveta superhrdinov v diele Watchmen, komikse oslavovanom ako najlepší v histórii. Teraz v menšom, kompaktnejšom prevedení.

Dostupnosť Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781779527325
10,99 €
Watchmen: DC Compact Comics Edition
watchmen dc compact comics edition komiks 9781779527325
Novinka

O komikse v slovenčine:

Grafické romány na čítanie kdekoľvek: DC Compact Comics prinášajú najpredávanejšie a najikonickejšie príbehy DC v novom, praktickom formáte!

V tomto alternatívnom svete, kde už len samotná existencia amerických superhrdinov zmenila beh dejín, USA zvíťazili vo vojne vo Vietname, Nixon je stále prezidentom a studená vojna vrcholí!

Považovaný za najlepší grafický román v histórii tohto žánru, WATCHMEN sa začína ako detektívka s vraždou, no čoskoro sa rozpletie do celosvetového sprisahania.

Skupina opäť spojených hrdinov - Rorschach, Night Owl, Silk Spectre, Dr. Manhattan a Ozymandias - musí preveriť hranice svojho presvedčenia a pýtať sa seba samých, kde presne leží hranica medzi dobrom a zlom.

Obsahuje kompletný príbeh: Watchmen #1-12.

 

O komikse v angličtine:

Graphic novels to read anywhere: DC Compact Comics collect DC’s bestselling, most iconic stories in a new size!

In an alternate world where the mere presence of American superheroes changed history, the US won the Vietnam War, Nixon is still president, and the cold war is in full effect!


Considered the greatest graphic novel in the history of the medium, WATCHMEN begins as a murder mystery but soon unfolds into a planet-altering conspiracy.

A group of reunited heroes--Rorschach, Nite Owl, Silk Spectre, Dr. Manhattan and Ozymandias--must test the limits of their convictions and ask themselves where the true line is between good and evil.

Collects
Watchmen #1-12, the complete story.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: DC komiks
Superhrdina, Séria: Watchmen
Autor: Alan Moore
Kresba: Dave Gibbons
Počet strán: 416
Prevedenie: Brožovaná väzba
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781779527325

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: