WarCraft: První střet

Kód: 359604
11,99 € –9 %
WarCraft: První střet
11,99 € –9 % 10,90 €
Vypredané
Možnosti doručenia

Autor: Christie Golden        
Séria:
Warcraft

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetci čo videli rovnomenný „warcraftovský“ veľkofilm môžu mať dojem, že tento príbeh už poznajú. A čiastočne majú pravdu, pretože Prvý stret je oficiálnou románovou adaptáciou vyššie spomínaného snímku.

Román alebo film?

Nebola by to ale Christie Golden, aby citlivo nedoplnila to, čo sa do filmu nezmestilo, alebo bolo len naznačené. Román dáva autorovi predsa len trochu iné možnosti, ako naložiť s kvalitným príbehom a autorka, ktorá je vo svetoch typu Warcraft ako doma, ich využila naplno a s veľkým prehľadom. Je radosť sledovať, ako zdanlivo jednoduchý príbeh o nútenej invázií naberá takmer epické rozmery.

Christie Golden totiž vzala všetky ingrediencie, ktoré fanúšika žánru fantasy oslovia vždy: priateľstvo a nenávisť medzi rôznymi rasami (orci, ľudia, trpaslíci), divné netvory, sebeobetovanie, zlovoľnú mágiu, zradu a hlavne hrdinstvo. Toto všetko pretavila do jedinečného príbehu, ktorý navyše obsahuje všetko čo robí Warcraft Warcraftom.
Pokiaľ sa vám po Azerothu a jeho hrdinoch cnie, nemal by vám fantasy román Prvý stret nemal chýbať v knižniciach…


O knihe:

Azeroth se ocitá ve válce, když do něj magickým portálem vtrhnou krvelační nájezdníci – orkská Horda, která utíká ze svého chřadnoucího domova Draenoru a chystá se obsadit nový svět a zotročit jeho obyvatele. Lidé se ale nemíní vzdát bez boje a orkské sekery a vlčí jezdci se brzy poměří se stromwindskými meči, trpasličí pistolemi a dalaranskou magií.

Temná síla, která zničila Draenor, však pronikla i do nového světa a tu nedokáží zastavit žádné bitvy, ale pouze spolupráce čtyř hrdinů z obou stran fronty. Orkský náčelník, opovrhovaná míšenka, zahořklý rytíř a zneuctěný mág musejí spojit síly a postavit se samotnému Gul‘danovi, zlověstnému vůdci Hordy. Pokud ho nedokáží porazit, Azeroth a všechny jeho obyvatele, staré i nové, čeká pomalá smrt…


Podrobnosti:

  • Autor: Christie Golden
  • Počet strán: 304
  • Prevedenie: Brožovaná väzba
  • Rozmer: 110 x 168 mm
  • Jazyk: český
  • Vydavateľ: Fantom Print
  • Rok vydania: 2016
  • ISBN: 9788073983598

 

Dodatočné parametre

Kategória: KNIHY
Superhrdina, Séria: Warcraft
Prevedenie: Brožovaná väzba
Jazyk: po česky
ISBN: 9788073983598

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: