Vampirella Year One

Ponor sa do sveta Vampirelly a zaži jej začiatky v komikse od Christophera Priesta! Objav exotický Drakulon, jej prvé dni na Zemi a napínavé dobrodružstvá.

Dostupnosť Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781524123147
22,99 € –7 % 21,33 €
Vampirella Year One
vampirella year one komiks 9781524123147 1
contact-form-0
22,99 € –7 %

O komikse v slovenčine:

Spoznajte začiatky legendy!

Po výbušnom finále komiksu Vampirella/Dracula: Unholy prichádza ďalšia kapitola ságy Vampirella od Christophera Priesta!

Vampirella, hľadaná za vraždu, s každým démonom, šamanom, upírom, fanatickým bláznom, reportérom a policajtom na Zemi za pätami, sa uchýlila na neznáme miesto, kde spochybňuje dôvod svojho príchodu na našu planétu.

Uznávaný európsky umelec Ergun Gunduz sa opäť spája s Christopherom Priestom pre rozšírené prehodnotenie klasického príbehu o pôvode od Forresta J Ackermana. Príbeh s rámcovými sekvenciami odohrávajúcimi sa v súčasnosti ilustrovanými Giovannim Timpanom, skúma exotický svet Drakulonu, tlaky, ktoré prinútili Vampirellu odísť, a jej prvé dni na Zemi, prichádzajúce v deň pristátia Apolla na Mesiaci v roku 1969.

Stratená, opustená, neschopná hovoriť alebo čítať naším jazykom, Vampirella nadväzuje prvé priateľstvá (Pantha, Pendragon) a v tomto mnohostrannom dobovom kúsku, ktorý sa vracia do sveta pôvodných príbehov Warrena zo 70. rokov, sa dostáva do konfliktu s novými nepriateľmi!

S hrôzou zistí, že jej cesta na Zem bola jednosmerná. Vampirella zápasí s depresiou a intenzívnou osamelosťou, keď si na turbulentnom konci nezabudnuteľnej dekády začne budovať nový život a novú komunitu! Zabaľte si go-go čižmy a Afro Sheen a pridajte sa k nám v tomto neobyčajnom rozšírení klasickej éry!

 

O komikse v angličtine:

REDISCOVER THE BEGINNINGS OF A LEGEND!

Following the explosive conclusion to Vampirella/Dracula: Unholy comes the next chapter in Christopher Priest's Vampirella saga! Wanted for murder, and with every demon, shaman, vampire, whack-job zealot, reporter, and law enforcement officer on Earth hunting for her, Vampirella has taken refuge in an undisclosed location where she questions why she came to our world in the first place.

Critically acclaimed European artist Ergun Gunduz rejoins Christopher Priest for an expanded reimagining of Forrest J Ackerman's classic origin story, with framing sequences set in the present day illustrated by Giovanni Timpano, the story explores the exotic world of Drakulon, the pressures that cause Vampirella to leave, and her first days on Earth, arriving on the day of the Apollo moon landing in 1969. Lost, alone, unable to speak or read our language, Vampirella makes her first friends (Pantha, Pendragon) and runs afoul of new enemies in this multifaceted period piece that revisits the world of the original 1970s Warren stories!
Discovering to her horror that her journey to Earth was actually a one-way trip, Vampirella grapples with depression and intense loneliness as she starts to build a new life and new community at the turbulent close of an unforgettable decade! Grab your go-go boots and Afro Sheen and join us for this most unusual expansion of a classic era!

Dodatočné parametre

Kategória: Nezaradené komiksy
Superhrdina, Séria: Vampirella
Autor: Christopher Priest
Kresba: Ergun Gunduz, Giovanni Timpano
Počet strán: 160
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 168 x 259 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781524123147

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: