Usagi Yojimbo: Návrat domů

Usagi sa vracia do svojej domovskej provincie, aby vyjadril úctu padlým, avšak duchovia minulosti s ním majú iné plány! 3 manga príbehy o zajačom róninovi.

Dostupnosť Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788076790049
19,99 € –6 % 18,61 €
Usagi Yojimbo: Návrat domů
usagi yojimbo navrat domu 9788076790049
19,99 € –6 %

O komikse v slovenčine:

Usagi sa vracia do svojej domovskej provincie, aby preukázal úctu padlým, avšak duchovia minulosti s ním majú iné plány!

V príbehu „Tatami“ sa Usagi vracia do svojej domovskej provincie, kde na neho čakajú intrigy a zrada. Čoskoro sa má odohrať jeden dôležitý čajový obrad, lenže... ako s tým súvisia zlovoľné plány lorda Hikijiho? Veľká vojna, po ktorej sa lord Hikiji zmocnil severnej provincie porazeného lorda Mifuneho, už dávno skončila, avšak mnohí na ňu stále spomínajú so značnou zatrpknutosťou a prejavy vernosti k bývalému vládcovi nie sú prijímané dobre - ako sa Usagi presvedčí v príbehu "Mon". V poslednom príbehu nazvanom „Návrat“ sa potom Usagi ocitá na mieste, ktorému sa pôvodne chcel zo všetkých síl vyhnúť. Horkosladké spomienky však prehluší potreba riešiť aktuálne nebezpečenstvo hroziace tým, ktorí sú Usagimu blízki!

 

O komikse v češtine:

Usagi se vrací do své domovské provincie, aby prokázal úctu padlým, avšak duchové minulosti s ním mají jiné plány!

V příběhu „Tatami“ se Usagi vrací do své domovské provincie, kde na něj čekají intriky a zrada. Brzy se má odehrát jeden důležitý čajový obřad, jenže... jak s tím souvisejí zlovolné plány lorda Hikijiho? Velká válka, po které se lord Hikiji zmocnil severní provincie poraženého lorda Mifuneho, už dávno skončila, avšak mnozí na ni stále vzpomínají se značnou zahořklostí a projevy věrnosti k bývalému vládci nejsou přijímány dobře – jak se Usagi přesvědčí v příběhu „Mon“. V posledním příběhu nazvaném „Návrat“ se pak Usagi ocitá na místě, kterému se původně chtěl ze všech sil vyhnout. Hořkosladké vzpomínky však přehluší potřeba řešit aktuální nebezpečí hrozící těm, kteří jsou Usagimu blízcí!

Dodatočné parametre

Kategória: Usagi Yojimbo
Superhrdina, Séria: Usagi Yojimbo
Autor: Stan Sakai
Počet strán: 196
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 168 x 258 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2021
ISBN: 9788076790049

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: