Usagi Yojimbo: Křižovatky

Pustite sa do pokračovania komiksového príbehu o obľúbenom králičom róninovi menom Usagi. Spolu so svojím spoločníkom Yukichi bojujú proti zlu a za spravodlivosť.

Dostupnosť do 10 dní
Môžeme doručiť do:
10.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788076792630
17,99 € –7 % 16,65 €
Usagi Yojimbo: Křižovatky
usagi yojimbo krizovatky 9788076792630
17,99 € –7 %

O komikse v slovenčine:

Králičí rónin Miyamoto Usagi a jeho nový spoločník Yukichi vyrážajú spoločne na cesty a pevne dúfajú, že všetky problémy už majú za sebou. Osud im však kladie do cesty stále nové a nové prekážky!

V príbehu „Výkupné“ sa stretnú s pouličnou umelkyňou Kitsune a jej mladučkou chránenkou Kiyoko. Keď miestnemu šéfovi gangstrov zmizne kniha s dôležitými informáciami, Usagimu netrvá dlho prísť na to, kto by v tom asi tak mohol mať prsty. V príbehu „Križovatky“ potom naši králičí samuraji narazia na skupinu pútnikov, ktorí sa stali obeťami prepadnutia. Usagi a Yukichi sa na čas rozdelia, aby potrestali zlo – narazia však na väčšie a podivnejšie komplikácie, než čakali...

 

O komikse v češtine:

Králičí ronin Miyamoto Usagi a jeho nový společník Yukichi vyrážejí společně na cesty a pevně doufají, že všechny trable už mají za sebou. Osud jim však klade do cesty stále nové a nové překážky!

V příběhu „Výkupné“ se setkají s pouliční umělkyní Kitsune a její mladičkou chráněnkou Kiyoko. Když místnímu šéfovi gangsterů zmizí kniha s důležitými informacemi, Usagimu netrvá dlouho přijít na to, kdo by v tom asi tak mohl mít prsty. V příběhu „Křižovatky“ pak naši králičí samurajové narazí na skupinu poutníků, kteří se stali oběťmi přepadení. Usagi a Yukichi se na čas rozdělí, aby ztrestali zlo – narazí však na větší a podivnější komplikace, než čekali...

Dodatočné parametre

Kategória: Usagi Yojimbo
Superhrdina, Séria: Usagi Yojimbo
Autor: Stan Sakai
Počet strán: 140
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 168 x 258 x 10 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9788076792630

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: