Thousand Autumns: Qian Qiu 3 (Light Novel)

Kód: 9781638589419
22,99 € –7 %
thousand autumns qian qiu 3 light novel 9781638589419
22,99 € –7 % 21,33 €
Ihneď (4 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Séria danmei (boys love) čínskych noviel Thousand Autumns pokračuje. Začítajte sa do fantasy romantického príbehu, ktorý sa odohráva v historickom prostredí.

Detailné informácie

Podrobný popis

O knihe (light novela) v slovenčine:

Obľúbená séria románov danmei/Boys’ Love wuxia z Číny, ktorá inšpirovala streamovanie donghua (animovaný seriál) v angličtine!

V tomto historickom príbehu musí taoistický bojovník začať cestu liečenia a sebareflexie, keď odoláva pokušeniam mocného vodcu démonickej sekty.

Shen Qiao je oddaný taoistický kňaz, ktorý celý život zdokonaľoval svoje schopnosti a ducha, viedol svoju sektu s bojovým talentom a úprimným srdcom. Jeho polárny opak, Yan Wushi, vedie jednu z najmocnejších démonických siekt a hovorí sa, že je bezkonkurenčný vo svojej sile a prefíkanosti. Yan Wushi verí v prirodzenú sebeckú povahu všetkých ľudí – vrátane seba – a že nikto nie je nad páchaním temných činov pre svoj vlastný prospech.

Keď boj zanechá Shen Qiao zraneného, slepého a so zahmlenými spomienkami, Yan Wushi sa ujme porazeného vodcu sekty s temným plánom: otestovať hranice mužovej trpezlivosti a viery v ostatných, aby ho zlákal na démonickú cestu. Netuší, že sa čoskoro stretne s prvou nehybnou silou svojho života a že dve srdcia sa môžu nečakaným spôsobom spojiť. Po tisícke jesení, kto môže zostať večný?

Tento čínsky historický fiktívny príbeh o mocných bojovníkoch (wuxia) postavený na túžbe medzi dvoma mužmi (danmei) inšpiroval obľúbený animovaný seriál (donghua). Vydanie Seven Seas v anglickom jazyku obsahuje exkluzívne, úplne nové obálky a interiérové ilustrácie.

 

O knihe (light novela) v angličtine:

The beloved danmei/Boys’ Love wuxia novel series from China that inspired the donghua (animated series) streaming in English!

In this historical tale, a Daoist martial artist must begin a journey of healing and self-reflection as he resists the temptations of the powerful leader of a demonic sect.


Shen Qiao is a devout Daoist priest who has spent his life honing his skills and spirit, leading his sect with martial talent, beauty beyond measure, and an earnest heart. His polar opposite, Yan Wushi, leads one of the most powerful demonic sects and is said to be unrivaled in his strength and cunning. Yan Wushi believes in the inherently selfish nature of all people―himself included―and that nobody is above committing dark deeds for their own benefit.

When a fight leaves Shen Qiao injured, blind, and with hazy memories, Yan Wushi takes in the defeated sect leader with a dark plan: test the limits of the man’s patience and faith in others to lure him onto the demonic path. Little does he know that he is about to meet the first immovable force of his life, and that two hearts can connect in unexpected ways. With the passing of a thousand autumns, who can stay eternal?

This Chinese historical fiction tale about powerful martial artists (wuxia) built around the desire between two men (danmei) inspired a beloved animated series (donghua). The Seven Seas English-language edition will include exclusive, all-new covers and interior illustrations.

Dodatočné parametre

Kategória: Nezaradené
Superhrdina, Séria: Thousand Autumns
Autor: Meng Xi Shi
Počet strán: 400
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 15.14 x 2.74 x 20.98 cm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781638589419

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: