Temná epocha

Séria hororových poviedok, ktoré zhromaždil slovenský autor Mark E. Pocha. Ponorte sa do príbehov, ktoré vám prinesú zimomriavky v zbierke Temná epocha.

Dostupnosť do 10 dní
Môžeme doručiť do:
30.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788088243915
15,99 € –6 % 14,99 €
Temná epocha
temna epocha 9788088243915
15,99 € –6 %

O knihe v slovenčine:

Od počiatkov v roku 2008, kedy o sebe dal Mark E. Pocha vedieť „Nedozernými dôsledkami administratívnych omylov“, cez plejádu rôzne drsných, bizarných, provokatívnych, nostalgických i sarkastických poviedok až po súčasnosť, reprezentovanú textami na rozlúčku, môžeme sledovať ktorý vývoj nadaného autora, ktorý vždy vedel strhnúť, vydesiť a pobaviť.

Kniha obsahuje úvodné slovo, objasňujúce okolnosti jej vzniku, štrnásť časom preverených diel, vybraných z českých a slovenských časopisov a antológií, a tiež štyri doteraz nepublikované poviedky, ktoré buď roky čakali na vhodnú príležitosť, alebo vznikli špeciálne pre tento zborník. Ten je špeciálny aj tým, že v ňom autor ohlasuje svoj koniec, rozhodnutie odísť do „umeleckého dôchodku“.

 

O knihe v češtine:

Od počátků v roce 2008, kdy o sobě dal Mark E. Pocha vědět „Nedozírnými důsledky administrativních omylů“, přes plejádu různě drsných, bizarních, provokativních, nostalgických i sarkastických povídek až po současnost, reprezentovanou texty na rozloučenou, můžeme sledovat vývoj nadaného spisovatele, který vždycky uměl strhnout, vyděsit a pobavit.

Kniha obsahuje úvodní slovo, objasňující okolnosti jejího vzniku, čtrnáct časem prověřených děl, vybraných z českých a slovenských časopisů a antologií, a také čtyři dosud nepublikované povídky, které buď léta čekaly na vhodnou příležitost, nebo vznikly speciálně pro tento sborník. Ten je speciální i tím, že v něm autor ohlašuje svůj konec, rozhodnutí odejít do „uměleckého důchodu“.

Dodatočné parametre

Kategória: Horor
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Mark E. Pocha
Počet strán: 328
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 135 x 205 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9788088243915

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: