Teen Titans: Raven

Kód: 9781401286231
16,99 € –4 %
teen titans raven 9781401286231
16,99 € –4 % 16,16 €
Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Pútavý komiks o dievčati Raven, ktorá po nehode stráca časť svojej pamäti a musí zistiť kým vlastne je. Príbeh spod rúk Kami Garcia o hľadaní seba samého a hľadaní dôvery v iných ľuďoch, ale aj v seba samého.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

Keď tragická nehoda pripravila o život pestúnku 17-ročného Ravena Rotha – a Raveninu pamäť – presťahuje sa do New Orleans, aby sa zotavila a dokončila posledný ročník strednej školy.

Začať odznova nie je ľahké. Raven si pamätá každodenné veci, ako napríklad riešenie matematických rovníc a výrobu cestovín, ale nevie si spomenúť na svoju obľúbenú pieseň ani na to, kým bola pred nehodou. A keď sa začnú diať nemožné veci, Raven si začne myslieť, že by bolo možno ešte lepšie nevedieť, kým bola predtým.

Ale ako sa zbližuje so svojimi novými priateľmi, nevlastnou sestrou Max a Tommym Torresom, chlapíkom, ktorý ju prijíma takú, aká je teraz, Raven sa musí rozhodnúť, či je pripravená čeliť tomu, čo je pochované v minulosti... v nej narastá tma.

Od autorky bestsellerov číslo 1 New York Times Kami Garciovej a prvého umelca grafických románov Gabriela Picola prichádza tento strhujúci príbeh o nájdení sily čeliť tomu, kým ste, a o učení sa dôverovať druhým – aj sebe.

 

O komikse v angličtine:

When a tragic accident takes the life of 17-year-old Raven Roth's foster mom--and Raven's memory--she moves to New Orleans to recover and finish her senior year of high school.

Starting over isn't easy. Raven remembers everyday stuff like how to solve math equations and make pasta, but she can't remember her favorite song or who she was before the accident. And when impossible things start happening, Raven begins to think it might even be better not to know who she was before.

But as she grows closer to her new friends, her foster sister, Max, and Tommy Torres, a guy who accepts her for who she is now, Raven has to decide if she's ready to face what's buried in the past...and the darkness building inside her.

From #1 New York Times bestselling author Kami Garcia and first-time graphic novel artist Gabriel Picolo comes this riveting tale of finding the strength to face who you are and learning to trust others--and yourself.

Dodatočné parametre

Kategória: Komiksy pre deti, Kami Garcia
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Kami Garcia
Kresba: Gabriel Picolo
Počet strán: 176
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 152 x 229 x 13 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2019
ISBN: 9781401286231

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: