Sweet tooth - Mlsoun 1

Príbeh od DC comics, na základe ktorého vznikol aj rovnomenný Netflix seriál Sweet Tooth (Chlapec s parožím). Ponorte sa do pútavého príbehu o hybridnom chlapcovi.

Dostupnosť Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788076790940
38,99 € –9 % 35,14 €
Sweet tooth - Mlsoun 1
sweet tooth mlsoun 1 9788076790940
38,99 € –9 %

O komikse v slovenčine:

Chlapec a hromotĺk.

Pred siedmimi rokmi sa ako lesný požiar rozšírila nákaza a zabila miliardy ľudí. Jediné deti, ktoré sa odvtedy rodia, patria k novej rase hybridov človeka a zvierat. Jedným z nich je aj Gus, milý chlapec so sklonom k maškrteniu a jeleními rysmi.

Na deti, ako je Gus, je však vypísaná odmena. Keď sa v jeho odľahlom lesnom domove objavia krutí lovci, zachráni Gusa záhadný násilník menom Jepperd. Hromotĺk-tulák Gusovi sľúbi, že ho odvedie do rezervácie, bájneho bezpečného prístavu pre hybridné deti.

Ako ich pretĺkanie novým a nebezpečným americkým pohraničím asi dopadne: pokazí Jepperd chlapca, ktorého prekrstil na „Mlsouna“, alebo sa ho Gusovi podarí prostredníctvom svojho srdca zmeniť?

 

O komikse v češtine:

Chlapec a hromotluk.

Před sedmi lety se jako lesní požár rozšířila nákaza a zabila miliardy lidí. Jediné děti, které se od té doby rodí, patří k nové rase hybridů člověka a zvířat. Jedním z nich je i Gus, milý chlapec se sklonem k mlsání a jeleními rysy.

Na děti, jako je Gus, je však vypsaná odměna. Když se v jeho odlehlém lesním domově objeví krutí lovci, zachrání Guse záhadný násilník jménem Jepperd. Hromotlucký tulák Gusovi slíbí, že ho odvede do rezervace, bájného bezpečného přístavu pro hybridní děti.

Jak jejich protloukání novým a nebezpečným americkým pohraničím asi dopadne: zkazí Jepperd chlapce, kterého překřtil na „Mlsouna“, nebo se ho Gusovi podaří prostřednictvím svého srdce změnit?

Dodatočné parametre

Kategória: DC komiks
Superhrdina, Séria: Sweet Tooth
Autor: Jeff Lemire
Počet strán: 296
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 168 x 258 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2021
ISBN: 9788076790940

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: