Superman: Birthright The Deluxe Edition

Kód: 9781779517432
57,99 € –8 %
superman birthright the deluxe edition 9781779517432 1
57,99 € –8 % 53,19 €
Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Ponorte sa do komiksu Superman, ktorý Muža zajtrajška predefinoval do dnešnej doby. Sledujte cestu Clarka Kenta, ktorý sa snaží vyvážiť svoj život a zachrániť svet.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

Muž z zajtrajška predefinovaný pre dnešok! Superhviezdny scenárista Mark Waid (The Flash, Kingdom Come) v tejto 12-dielnej minisérii nanovo definuje Supermanovov pôvod pre 21. storočie. Sledujte Clarka Kenta, ako cestuje a bráni svoj osvojený svet, buduje vzťahy s budúcimi protivníkmi a učí sa vyvažovať svoj život reportéra a Supermana.

Znovuobjavte príbeh Clarka Kenta, farmárskeho chlapca z Kansasu, ktorý píše svoj vlastný osud ako najväčší superhrdina sveta. Ako zvládnete svoje očakávania, keď ste taký silný ako Muž z ocele? Sprevádzajte Clarka na jeho cestách po svete, kde sa učí, čo znamená byť hrdinom. Bude navigovať svoj život v Daily Planet, stretne celoživotných priateľov a nadviaže skoré puto so svojím najväčším protivníkom. Clark objaví svoj domovský svet Krypton a naučí sa vyvážiť svoje dedičstvo s adoptovanou rodinou v Smallville.

Obsahuje čísla 1-12 komiksu Superman: Birthright.

 

O komikse v angličtine:

The Man of Tomorrow re-defined for today! Superstar writer Mark Waid (The Flash, Kingdom Come) reinvents Superman’s origin for the 21st Century in this 12-issue mini series. Follow Clark Kent as he travels and defends his adopted world, forms relationships with future adversaries, and learns to balance his life as mild-mannered reporter and Superman.

Rediscover the story of Clark Kent, a farm boy from Kansas, who’s writing his own destiny as the world’s greatest superhero. How do you manage expectations of yourself when you’re as powerful as The Man of Steel? Follow Clark as he travels the world, learning what it means to be a hero. He’ll navigate his life at the daily planet meeting lifelong friends, and form early bonds with his greatest adversary. Clark will discover his home world of Krypton and learn to balance his heritage with his adopted family in Smallville.
 
Collects 
Superman: Birthright issues #1-12

Dodatočné parametre

Kategória: DC komiks, Mark Waid
Superhrdina, Séria: Batman;Superman
Autor: Mark Waid
Kresba: Leinil Francis Yu, Gerry Alanguilan
Počet strán: 304
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 18.9 x 2.4 x 28.6 cm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781779517432

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: