Strange and Unsung All-Stars of the DC Multiverse: A Visual Encyclopedia

Kód: 9780762483440
30,99 € –6 %
strange and unsung all stars of the dc multiverse a visual encyclopedia kniha 9780762483440
30,99 € –6 % 29,09 €
Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Encyklopédia, ktorá vám predstaví najpozoruhodnejšie postavy z DC comics, ktoré majú netradičné schopnosti, kostýmy či vybavenia. Objavte svojho nového favorita zo sveta DC!

Detailné informácie

Podrobný popis

O knihe v slovenčine:

Peacemaker si musel tvrdo prebiť cestu k sláve, a nie je jediný. Existujú desiatky unikátnych, niekedy až absurdných, no napriek tomu nezabudnuteľných postáv, ktoré čakajú na svoju šancu zažiariť. Kniha "Strange and Unsung All-Stars of the DC Multiverse" vzdáva hold niektorým z najpodivuhodnejších, najpútavejších a pre televízne spracovanie ako stvorených hrdinov z celej histórie DC Comics. S podivnými schopnosťami - od Matter-Eatera po Arm-Fall-Off Boy - a jedinečnými kostýmami - od Red Tornado v červenom spodnom prádle s hrncom na hlave až po Blue Snowman v jeho zimnom robotickom brnení - sú tieto postavy skutočne nezabudnuteľné. Nechajte sa strhnúť a objavte svojho nového obľúbeného superhrdinu alebo zloducha z DC Universa.

 

O knihe v angličtine:

Peacemaker had a long road to the spotlight and he's not alone. There are dozens of unique, sometimes absurd, and yet truly memorable characters waiting for their chance to shine. Strange and Unsung All-Stars of the DC Multiverse celebrates some of the quirkiest, most compelling, and ready-for-primetime characters from throughout DC's history. With peculiar powers-like Matter-Eater Lad to Arm-Fall-Off Boy-and one-of-a-kind costumes-from Red Tornado with her red long johns and a cooking pot for a helmet to Blue Snowman with her wintry robotic armour-these characters are truly unforgettable. Dive in and discover your next favourite DC Super Hero or Villain.

Dodatočné parametre

Kategória: Artbook, Teória
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Stephanie R. Williams
Počet strán: 240
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 190 x 20 x 223 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9780762483440

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: