Stars of Chaos: Sha Po Lang 2 (Novel)

Kód: 9781638589358
21,99 € –7 %
stars of chaos sha po lang 2 novel 9781638589358
21,99 € –7 % 20,36 €
Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Druhé pokračovanie série čínskych danmei noviel Stars of Chaos. Príbeh Chang Genga a Gu Yuna, ktorí sa po rokoch opäť stretávajú a ich city sa už nedajú potláčať.

Detailné informácie

Podrobný popis

O knihe (light novel) v slovenčine:

Nepriatelia zvonku a zvnútra

Pred štyrmi rokmi sa Chang Geng a Gu Yun rozišli v hneve. Keď ich osud opäť spojí, Chang Geng, kedysi nemotorný teenager, je už elegantný a šikovný mladý muž.

No nad nimi sa zbiehajú búrky. Zatiaľ čo Great Liang čelí vonkajšiemu tlaku zo zahraničia, Gu Yun sa ocitne zapletený do nepokojov v cisárskom dvore. Medzitým, ako kliatba v Chang Gengovej krvi rastie, jeho city k jeho krstnému otcovi sa deň čo deň ťažšie potláčajú. Ako dlho dokáže ešte držať Gu Yuna v nevedomosti o svojom tajomstve... a čo sa stane, keď ho už nebude môcť ďalej skrývať?

 

O knihe (light novel) v angličtine:

ENEMIES FROM WITHOUT AND WITHIN

Four years ago, Chang Geng and Gu Yun parted in anger. When fate draws them together again, Chang Geng, a once-awkward teen, is now an elegant and adroit young man.

But storms lie ahead. As Great Liang faces foreign pressure from without, Gu Yun finds himself embroiled in turmoil within the imperial court. Meanwhile, as the curse in Chang Geng’s blood grows, his feelings for his godfather become more painful to subdue by the day. How much longer can he keep Gu Yun from learning his secret…and what will happen when he can hide it no more?

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Priest
Počet strán: 412
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 152 x 25 x 209 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781638589358
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MK Avatar autora | 21.3.2024
Už som sa k tejto sérii vyjadrila na FB -- niekto by mal toto sfilmovať. Je to violet gold punk, sú tam parádne vojenské mašiny, malé si predstavujem ako exoskelety na vojakovi v tradičnom čínskom odeve, veľké ako je napríklad Kite - si predstavujem ako čínskeho draka, ktorý fičí na pohon podobný pare, benzínu - hmotu v tomto diele nazývajú violet gold. :D :D V tom je zakomponovaný príbeh dvoch mladých chlapcov, z ktorých jeden je v neustálom nebezpečenstve a to od detstva, kvôli vojenskej mašinérii a druhý je od detstva neustále prenasledovaný kvôli svojmu spoločenskému postaveniu v hierarchii veľkého čínskeho kráľovstva. Spôsob, akým autor dávkuje informácie z tohto sveta je neuveriteľný, ešte aj opilecké hlášky majú zmysel. Opäť sa v príbehu vyskytne BL, ale v celom nikdy nie explicitne. Je to viac story o tom, ako sa všetci musia zachraňovať, a to nielen markíz Gu Yun, princ Chan Geng, ale aj Generál Shen YI, mních Liao Ran a jedna krásna slávna lekárka. Ak do toho zamiešate napríklad luk s posilovačom poháňaným violet gold, strojček v tvare malého vtáčika, nosiaceho správy a iné vychytávky, vznikne chytľavý príbeh, od ktorého sa len tak neodtrhnete. Finálna scéna, v ktorej Chan Geng drží za plecia svojho mladšieho brata, ktorého by mohol bez mihnutia oka zabiť a on ho odovzdáva svojmu otcovi kráľovi, je vyhrážkou a zároveň prejavom jeho charakteru. Ale to som sa už veľmi veľmi rozpísala.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: