Simpsonovi: Našlápnutý komiksový kotel

V komiksovom kotle zažije Bart divoké dobrodružstvá s Krustym, Homerom, Wiggumom a ufónmi. Ponorte sa do zábavnej zbierky komiksov o Simpsonovcoch!

Dostupnosť Ihneď (9 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788076795587
17,99 € –7 % 16,65 €
Simpsonovi: Našlápnutý komiksový kotel
simpsonovi naslapnuty komiksovy kotel komiks 9788076795587
Novinka
17,99 € –7 %

O komikse v slovenčine:

Bart si založí svoj vlastný humoristický časopis a než sa nazdá, chce sa na jeho biznise priživiť springfieldský komik Šáša Krusty. Potom si milovníci donutov Homer Simpson a šerif Clancy Wiggum vymenia svoje famózne flákačské fľaky. A keď už je reč o výmenách, Bart nastúpi do nesprávneho lietadla a pomýlia si ho s chlapcom zo Springshiru... Britom Simpsonom. K tomu prihoďte únos ufónmi, kozmický výlet do alternatívnej reality, vojnu konkurenčných knajp, strašidelnú superhrdinskú story a záchrannú misiu pod jadrovou elektrárňou, a získate ten doposiaľ najnašliapanejší komiksový kotol. A navyše si môžete splniť svoj sen o súkromnom domácom kine vďaka papierovému modelu legendárneho springfieldského kina Azték.

 

O komikse v češtine:

Bart si založí svůj vlastní humoristický časopis a než se naděje, chce se na jeho byznysu přiživit springfieldský komik Šáša Krusty. Poté si milovníci donutů Homer Simpson a šerif Clancy Wiggum vymění svoje famózně flákačské fleky. A když už je řeč o výměnách, Bart nastoupí do nesprávného letadla a spletou si ho s hochem ze Springshiru… Britem Simpsonem. K tomu přihoďte únos ufony, kosmický výlet do alternativní reality, válku konkurenčních knajp, strašidelnou superhrdinskou story a záchrannou misi pod jadernou elektrárnou, a získáte ten dosud nejnašlapanější komiksový kotel. A navíc si můžete splnit svůj sen o soukromém domácím kině díky papírovému modelu legendárního springfieldského kinosálu Azték.

Dodatočné parametre

Kategória: Simpsons Komiks
Superhrdina, Séria: Simpsons
Autor: Ian Boothby, Mike W. Barr, Nathan Kane, David Seidman, Max Davison
Kresba: John Costanza, Phil Ortiz, Mike Kazaleh, Nina Matsumoto, John Delaney, Tone Rodriguez, James Lloyd, Jacob Chabot, Rex Lindsey
Počet strán: 180
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 168 × 258 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9788076795587

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: