Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera! DC Black Label Edition

Kód: 9788076792869
27,99 € –3 %
sebevrazedny oddil dostante jokera dc black label edition 9788076792869
27,99 € –3 % 26,99 €
Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia

 Suicide squad prichádza v plnej sile pod vedením Red Hooda. Podarí sa im splniť misiu, ktorou je zastavenie Jokera? Ponorte sa do akčného komiksu od DC comics.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

JOKER MUSÍ ZOMRIEŤ.

Samovražedný oddiel Amandy Wallerovej má pod vedením Jasona Todda, alias Red Hooda, jasnú úlohu – zastaviť príval mŕtvol, ktoré vŕši korunný šašo zločinu, uloviť najväčšieho Batmanovho nepriateľa a poslať Jokera nadobro pod mačinu.

Niekdajší zázračný chlapec s misiou súhlasí. Nemá inú voľbu. Ale zároveň sa túži pomstiť netvorovi, ktorý ho zabil. Keď Joker zmení pravidlá hry, pre Red Hooda, ktorý má po boku partiu tých najhorších zloduchov na svete – vrátane Harley Quinn, Fireflye a Wild Doga – je sakramentsky ťažké sa rozhodnúť, komu môže veriť. Je načase zistiť, kto skutočne ťahá za nitky Operačnej skupiny X.

 

O komikse v češtine:

JOKER MUSÍ ZEMŘÍT.

Sebevražedný oddíl Amandy Wallerové má pod vedením Jasona Todda, alias Red Hooda, jasný úkol – zastavit příval mrtvol, které vrší korunní šašek zločinu, ulovit největšího Batmanova nepřítele a poslat Jokera nadobro pod drn.

Někdejší zázračný chlapec s misí souhlasí. Nemá jinou volbu. Ale zároveň se touží pomstít zrůdě, která ho zabila. Když Joker změní pravidla hry, pro Red Hooda, jenž má po boku partu těch nejhorších padouchů na světě – včetně Harley Quinn, Fireflye a Wild Doga – je zatraceně těžké se rozhodnout, komu může věřit. Je načase zjistit, kdo skutečně tahá za nitky Operační skupiny X.

Dodatočné parametre

Kategória: DC komiks
Superhrdina, Séria: Joker, Suicide Squad
Autor: Brian Azzarello
Kresba: Alex Maleev
Počet strán: 160
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 216 x 276 x 16 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9788076792869

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: