Rick and Morty: Heart of Rickness

Kód: 9781637152850
27,99 € –6 %
rick and morty heart of rickness komiks 9781637152850 1
27,99 € –6 % 26,18 €
Ihneď (4 ks)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Komiks zo šialeného sveta seriálu Rick and Morty. Prečítajte si o tom, ako sa Summer, Rick a Morty vydajúna planétu bez technológií a nájdu tam svoje klony.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

Apokalypsa teraz prichádza pre Ricka Sancheza v úplne novom dobrodružstve, ktoré vás zavedie do Rickovej vlastnej temnoty od Michaela Moreciho a Priscilly Tramontano!

Aká je cena odlúčenia sa od sveta?

Rick, Summer a Morty núdzovo pristávajú na planéte záhadne zbavenej technológií a ovládanej divými, chlpatými bytosťami – vernými kópiami ich samých. Sú len "technootrokmi," závislými od obrazoviek a pohodlia, alebo v tejto brutálnej spoločnosti hrá úlohu niečo iné? Tajomný čarodejník za hranicami lesa drží kľúč k tomu, prečo Divý Rick odmietol svoju milovanú technológiu. Môže náš Rick s týmito vedomosťami konečne dokázať, že je najRickovskejší Rick zo všetkých? Medzitým si Beth a Jerry doprajú wellness pobyt, ktorý je až podozrivo relaxačný. Určite sa takto dobre nemôžete cítiť bez toho, aby za to niekto nezaplatil...

 

O komikse v angličtine:

The apocalypse is now for Rick Sanchez in this all-new adventure into Rick's own heart of darkness from Michael Moreci and Priscilla Tramontano!

What is the cost of cutting yourself off from the world?

Rick, Summer, and Morty crash-land on a planet mysteriously devoid of technology and ruled by savage, furry loincloth-wearing versions of themselves. Are they just “techno-slaves,” addicted to screens and comfort, or is something else at play in this brutal society? A mysterious wizard beyond the reaches of the forest holds the secret to why Savage Rick rejected his beloved tech. With that knowledge, can our Rick finally prove he’s the Rickest Rick of all? Elsewhere, Beth and Jerry take a spa retreat that’s suspiciously relaxing. Surely, you can’t feel this good without someone paying the price . . .

Dodatočné parametre

Kategória: Nezaradené komiksy
Superhrdina, Séria: Rick and Morty
Autor: Michael Moreci
Kresba: Priscilla Tramontano
Počet strán: 112
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 168 x 10 x 259 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781637152850

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: