Opovrženíhodný Deadpool 1: Deadpool vraždí Cablea

Zabudnite na hrdinstvo, Deadpool sa vracia ako darebák a v tomto komikse na vás čaká súboj s Cabelom, dinosaurie súboje a temná stránka Wadea Wilsona!

Dostupnosť Vychádza August 2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788076796072
15,99 € –6 % 14,99 €
Opovrženíhodný Deadpool 1: Deadpool vraždí Cablea
opovrzenihodny deadpool 1 deadpool vrazdi cablea komiks 9788076796072
Predobjednávka
15,99 € –6 %

O komikse v slovenčine:

ZABUDNITE NA MILÁČKA PUBLIKA – DEADPOOL JE OPOVRHNUTIAHODNÝ!

A ABY OSTAL VERNÝ SVOJMU MENU, zmorduje Cablea. Čítate správne. Už žiadne hrdinstvo - Wade Wilson je darebák a zase robí to, čo mu ide najlepšie - zabíja. A pretože to myslí smrteľne vážne, ide po starom parťákovi! Keď sa dvaja bijú, tretí sa smeje – a tým je Deadpoolov nový najlepší kamoš Stryfe! Deadpool sa síce sústredí na svoju misiu, ale na boj s dinosaurami si nájde čas vždy. Pretože kto by nechcel tresnúť dinosaura? Ale hneď potom bude pokračovať v pôvodnom pláne, čestné pionierske. Wade Wilson sa vracia na temnú stranu, to si nemôžete nechať ujsť!

Obsahuje zošity Opovrhnutiahodný Deadpool č. 287–291 autorov Gerryho Duggana, Scotta Koblisha, Davida Lopeza a Nicka Filardiho.

 

O komikse v češtine:

ZAPOMEŇTE NA MILÁČKA PUBLIKA – DEADPOOL JE OPOVRŽENÍHODNÝ!

A ABY DOSTÁL SVÉMU JMÉNU, zamorduje Cablea. Čtete správně. Už žádný hrdinství – Wade Wilson je psanec a zase dělá to, co mu jde nejlíp – zabíjí. A jelikož to myslí smrtelně vážně, jde po starém parťákovi! Když se dva perou, třetí se směje – a tím je Deadpoolův nový nejlepší kámoš Stryfe! Deadpool se sice soustředí na svou misi, ale na boj s dinosaury si najde čas vždycky. Protože kdo by nechtěl praštit dinosaura? Ale hned potom bude pokračovat v původním plánu, čestný pionýrský. Wade Wilson se vrací na temnou stranu, to si nemůžete nechat ujít!

Obsahuje sešity Opovrženíhodný Deadpool č. 287–291 autorů Gerryho Duggana, Scotta Koblishe, Davida Lopeze a Nicka Filardiho.

Dodatočné parametre

Kategória: Marvel komiks
Superhrdina, Séria: Deadpool
Autor: Gerry Duggan
Kresba: Scott Koblish
Počet strán: 116
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 168 x 258 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9788076796072

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Partneři - Nerdopolis - Děkujeme vám za spolupráci - Geek and Proud