Never Satisfied 1

Prvý diel kritikmi uznávanej komiksovej série Never Satisfied, ktorá začínala ako webkomiks. Ponorte sa do príbehu nebinárnej Lucy, ktorá sa chce stať mestským kúzelníkom.

Dostupnosť Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781638583974
20,99 € –6 % 19,59 €
Never Satisfied 1
never satisfied 1 9781638583974
20,99 € –6 %

O komikse v slovenčine:

Kritikmi uznávaná komiksová séria, ktorá sa začala ako webkomiks!

Súťaž o to, kto sa stane novým mestským zástupcom – kúzelníkom, ktorý slúži magistratátu a chráni ľudí pred monstruóžnymi hrozbami – je ťažká. Osem mladých učňov a ich zvieracích mazlíčkov sa uchádza o túto rolu, zatiaľ čo v zákulisí skorumpovaní úradníci pracujú na tom, aby ich obľúbení súťažiaci postúpili do ďalšieho kola. Nebinárna Lucy Marlowe chce túto prácu viac ako čokoľvek iné. Víťazstvo by ukázalo ich majstrovi, že nie sú bezcennou stratou času. Ale byť zástupcom nie je všetko, o čom sa hovorí!

Tento prvý grafický román uznávanej farebnej webkomiksovej série od americkej umelkyne Taylor Robinovej, ktorá bola na Comics Alliance vyhlásená za najlepší nový webkomiks roku 2015, prináša svoje bohaté kúzla a dramatické postavy do kníhkupectiev po celom svete. 

 

O komikse v angličtine:

The full-color, critically acclaimed graphic novel series that started as a webcomic! In a competition for apprentice magicians and their animal familiars, non-binary Lucy is chasing the reward...and learning the cost.

The competition to become the new city Representative—a magician who serves the magistration and protects the people from monstrous husks—is fierce. Eight young apprentices and their animal familiars are vying for the role, while behind the scenes, corrupt officials work to ensure their favored contestants make it to the next round. Lucy Marlowe wants the job more than anything. A win would show their master that they aren’t a worthless waste of effort. But being Representative isn’t all it’s cracked up to be!

Championed as Best New Webcomic of 2015 on Comics Alliance, this first graphic novel of the acclaimed full-color webcomic by American artist Taylor Robin is bringing its rich magic and character drama to bookstores across the globe. (Collects the first five chapters of the comic originally published online, alongside print-exclusive bonus illustrations.)

Dodatočné parametre

Kategória: Komiksy pre deti
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Taylor Robin
Počet strán: 264
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 160 x 229 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9781638583974

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: