Netvora 7: Pozření

7. diel komiksu Netvora (Monstress). Priprav sa na napínavý boj o srdce a dušu, odhaľovanie bolestivých tajomstiev a boj o zachovanie Známeho sveta, v ktorom Kippa môže byť jedinou nádejou.

Dostupnosť Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788076795891
19,99 € –6 % 18,61 €
Netvora 7: Pozření
netvora 7 pozreni komiks 9788076795891
contact-form-0
19,99 € –6 %

O komikse v slovenčine:

Medzi ľuďmi a arkanikami opäť zúri vojna. Zo všetkých najnebezpečnejšie sú ale bitky o srdce a o dušu. Maika padla do pazúrov vypočítavého Súmračného dvora. Spoločne so Zinnom odkrývajú bolestivé tajomstvá minulosti. Tuya bojuje o zachovanie svojho ja, zatiaľ čo malá Kippa je v tejto chvíli možno jedinou nádejou Známeho sveta.

V siedmom zväzku Netvory, obsahujúcom zošity 36 až 41, vystupujú na svetlo vnútorní démoni a tiež dlho očakávané odpovede, ale boj zúri ďalej. Maiku zviera väzenie vlastnej mysle a je len na jej priateľoch, spojencoch, a dokonca aj protivníkoch, aby našli stratégiu proti mocným hráčom, ktorých machinácia hrozí uvrhnúť svet v ničivý chaos.

 

O komikse v češtine:

Mezi lidmi a arkaniky opět zuří válka. Ze všech nejnebezpečnější jsou ale bitvy o srdce a o duši. Maika padla do spárů vypočítavého Soumračného dvora. Společně se Zinnem odkrývají bolestivá tajemství minulosti. Tuya bojuje o zachování svého já, zatímco malá Kippa je v tuto chvíli možná jedinou nadějí Známého světa.

V sedmém svazku Netvory, obsahujícím sešity 36 až 41, vystupují na světlo vnitřní démoni a také dlouho očekávané odpovědi, ale boj zuří dál. Maiku svírá vězení vlastní mysli a je jen na jejích přátelích, spojencích, a dokonce i protivnících, aby našli strategii proti mocným hráčům, jejichž machinace hrozí uvrhnout svět v ničivý chaos.

Dodatočné parametre

Kategória: Nezaradené komiksy
Superhrdina, Séria: Monstress/Netvora
Autor: Marjorie Liu
Kresba: Sana Takeda
Počet strán: 176
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 168 x 258 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9788076795891

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Partneři - Nerdopolis - Děkujeme vám za spolupráci - Geek and Proud