Mýty 20: Kamelot

Kód: 9788076792586
€30,99 –3 %
myty 20 kamelot 9788076792586
€30,99 –3 % €29,99
Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Možnosti doručenia

Dvadsiaty diel komiksovej série Mýty od DC comics (anglicky Fables od Billa Willinghama) o rozprávkových bytostiach, ktoré sa ocitli v reálnom svete.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

AKO SA DO LESA VOLÁ, TAK SA Z NEHO OZÝVA.

Najväčší hrdina Mýtova, Veľký zlý vlk, je mŕtvy. Jeho manželka Snehulienka bodla Wolfiho hanebného vraha do srdca. A jedno z ich detí je teraz novým Severákom, so všetkou mocou a povinnosťami, ktoré bohu prináležia.

Áno, pre obyvateľov Mýtova začína nové a podivné obdobie. A to je tá najvhodnejšia chvíľa oprášiť staromódny štýl kráľa Artuša! Snehulienkina sestra Ruženka, ktorá je teraz avatarom Nádeje, je presvedčená, že hŕstka rytierov v žiarivých zbrojách je presne to, čo teraz nespočetné mýtické svety potrebujú. Buduje preto nový Kamelot, z popola toho starého, a potrebuje na to pár (tisíc) dobrých hrdinov. Aby sa však mohla stať modernou legendou, bude musieť Ruženka použiť sily, o ktorých ani nevedela, že nimi vládne - a stvoriť si nepriateľov, ktorých nebude schopná poraziť. Pretože kedykoľvek a kdekoľvek sa objaví Kamelot, nesie so sebou zároveň semienka svojej vlastnej skazy.

 

O komikse v češtine:

JAK SE DO LESA VOLÁ, TAK SE Z NĚJ OZÝVÁ.

Největší hrdina Mýtova, Velký zlý vlk, je mrtvý. Jeho manželka Sněhurka bodla Wolfiho hanebného vraha do srdce. A jedno z jejich dětí je teď novým Severákem, s veškerou mocí a povinnostmi, které bohu náleží.

Ano, pro obyvatele Mýtova začíná nové a podivné období. A to je ta nejvhodnější chvíle oprášit staromódní styl krále Artuše! Sněhurčina sestra Růženka, která je nyní avatarem Naděje, je přesvědčená, že hrstka rytířů v zářivých zbrojích je přesně to, co teď nesčetné mytické světy potřebují. Buduje proto nový Kamelot, z popela toho starého, a potřebuje k tomu pár (tisíc) dobrých hrdinů. Aby se však mohla stát moderní legendou, bude muset Růženka použít síly, o kterých ani nevěděla, že jimi vládne – a stvořit si nepřátele, které nebude schopná porazit. Protože kdykoliv a kdekoliv se objeví Kamelot, nese s sebou zároveň semínka své vlastní zkázy...

Dodatočné parametre

Kategória: DC komiks
Superhrdina, Séria: Mýty/Fables
Autor: Bill Willingham, Mark Buckingham
Kresba: Mark Buckingham, Russel Braun, Barry Kitson, Steve Leialoha
Počet strán: 256
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 166 x 250 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9788076792586

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: