Mimoriadne fascinujúci ilustrovaný príbeh, ktorý spoločne vytvorili Bill Watterson a John Kascht. Ponorte sa do tajomnej bájky o tom, čo sa vymyká ľudskému chápaniu.

Dostupnosť Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781524884949
19,99 € –6 % 18,61 €
mysteries 9781524884949 1
contact-form-0
19,99 € –6 %

O komikse v slovenčine:

New York Times, USA Today, Publishers Weekly a Indie Bestseller.

Od Billa Wattersona, najpredávanejšieho tvorcu obľúbeného komiksu Calvin a Hobbes, a Johna Kaschta, jedného z najznámejších amerických karikaturistov, prichádza tajomná a krásne ilustrovaná bájka o tom, čo sa vymyká ľudskému chápaniu.

V bájke pre dospelých karikaturistu Billa Wattersona je dávne kráľovstvo sužované nevysvetliteľnými pohromami. V nádeji, že ukončí trápenie, kráľ vyšle svojich rytierov, aby objavili zdroj záhadných udalostí. Po rokoch sa vracia jediný utrápený rytier.

Na ilustráciách knihy Watterson a karikaturista John Kascht spolupracovali niekoľko rokov v nezvyčajne úzkej spolupráci. Obaja umelci opustili svoje minulé spôsoby práce a spoločne vymýšľali obrazy, ktoré ani jeden nemohol predvídať – záhadný proces sám o sebe.

Watterson a Kascht zdieľajú fascinujúcu genézu svojej mimoriadnej spolupráce vo videu, ktoré si môžete pozrieť na stránke vydavateľstva Andrews McMeel Publishing a na YouTube.

 

O komikse v angličtine:

New York Times, USA Today, Publishers Weekly, and Indie Bestseller.

From Bill Watterson, bestselling creator of the beloved comic strip 
Calvin and Hobbes, and John Kascht, one of America’s most renowned caricaturists, comes a mysterious and beautifully illustrated fable about what lies beyond human understanding. 

In a fable for grown-ups by cartoonist Bill Watterson, a long-ago kingdom is afflicted with unexplainable calamities. Hoping to end the torment, the king dispatches his knights to discover the source of the mysterious events. Years later, a single battered knight returns.

For the book's illustrations, Watterson and caricaturist John Kascht worked together for several years in unusually close collaboration. Both artists abandoned their past ways of working, inventing images together that neither could anticipate—a mysterious process in its own right. 

With 
The Mysteries, Watterson and Kascht share the fascinating genesis of their extraordinary collaboration in a video that can be viewed on Andrews McMeel Publishing's YouTube page. 

Dodatočné parametre

Kategória: Nezaradené
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Bill Watterson
Kresba: Bill Watterson, John Kascht
Počet strán: 72
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 20.83 x 1.52 x 20.83 cm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9781524884949

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: