My Heart's Content: A Journal

Kód: 9781524877392
18,99 € –5 %
my heart s content a journal 9781524877392
18,99 € –5 % 17,99 €
Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia

Originálny interaktívny denník od renomovanej autorky Catana Chetwynd s humornými poznámkami, ilustráciami, zaujímavými úlohami a mnoho ďalšieho.

Detailné informácie

Podrobný popis

O produkte v slovenčine:

Catana Chetwyndová predstavuje nový pohľad na humor, ktorý poteší každého. Tento riadený denník, ilustrovaný v jej charakteristickom štýle, je určený pre páry, priateľov, rodinu a každého, kto sa chce dozvedieť viac o sebe a svojich osobných vzťahoch. S milými výzvami, prehľadnými otázkami, zábavnými aktivitami, chvíľami na hlbšie zamyslenie a bezstarostnými ilustráciami a nálepkami ponúka My Heart's Content: A Journal for Everyone každej osobe šancu stráviť nejaký kvalitný čas so sebou samým. Plánovanie budúcnosti, zamyslenie sa nad minulosťou, vžívanie sa do prítomnosti a dozvedanie sa viac o sebe a o tých, ktorých milujeme.

 

O produkte v angličtine:

#1 New York Times bestselling author Catana Chetwynd presents a new take on the beloved Catana Comics—a guided journal in her signature wholesome and cozy style.

Catana Chetwynd presents a new twist on feel-good humor. This guided journal, illustrated in her signature style, is for couples, friends, family, and anyone who wants to learn more about themselves and their personal relationships. With wholesome prompts, insightful questions, fun activities, moments for deeper reflection, and lighthearted illustrations and stickers, My Heart's Content: A Journal for Everyone offers every person the chance to spend some quality time on themselves. Planning for the future, reflecting on the past, soaking up the present, and learning more about ourselves and the ones we love.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zápisníky
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Catana Chetwynd
Počet strán: 144
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 132 x 183 x 18 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9781524877392

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: