Magic the Gathering TCG: Murders at Karlov Manor Play Booster Pack

Kód: 195166248899
4,49 €
Ihneď (49 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Prídavný balíček kartovej hry Magic the Gathering z edície Murders at Karlov Manor. Obsahuje 14 kartičiek. Obohaťte svoju zbierku alebo herný deck už dnes!

Detailné informácie

Podrobný popis

Séria šokujúcich vrážd, na ktorých sa zúčastnili niektorí z najmocnejších občanov Ravnice, priviedla mesto na pokraj chaosu.

Teraz sa prípadom zaoberajú detektívi. . . a ty si jeden z nich. Vráťte sa do fanúšikmi obľúbenej Ravnice v Murders at Karlov Manor - jedinečný pohľad Magicu na žáner záhadných vrážd.

Každý Play Booster obsahuje 14 kariet Magic: The Gathering a 1 kartu Token/Ad, kartu Suspect Punchout alebo Art Card. (Bežná Art karta sa nachádza v 30 % balíčkov. Foil-stamped Signature Art karta v 5 %.) Každý balíček obsahuje kombináciu 1–4 kariet vzácnosti Rare alebo vyššej a 3–6 Uncommon, 6–9 Common a 1 Land kartu (Full-Art Land v 33 % balíčkov). Jedna karta akejkoľvek rarity je Traditional Foil. Karta Land je tiežTraditional Foil v 20 % boosterov a špeciálnu bonusovú kartu z histórie Magicu nájdete v 12 % boosterov.

Pravidlá hry nie sú zahrnuté.

Ospravedlňujeme sa, ale na tento produkt nie je možné poskytnúť žiadnu vernostnú zľavu ani zľavový kód. Ďakujeme za pochopenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Magic the Gathering TCG
Superhrdina, Séria: Magic The Gathering
Jazyk: po anglicky
Balenie: Fólia
EAN: 195166248899

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: