Knight Terrors (Pevná väzba)

Kód: 9781779524591
32,99 € –10 %
knight terrors pevna vazba 9781779524591
32,99 € –10 % 29,44 €
Ihneď (9 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Prečítajte si hororový komiksový príbeh, v ktorom účinkujú hrdinovia DC comics - Batman, Wonder Woman a Superman. Ponorte sa do príbehu, z ktorého budete mať zimomriavky.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

Horor devastuje univerzum DC, keď jeho najväčší hrdinovia čelia svojej najhoršej nočnej more v tomto desivom epose, ktorý je ideálny pre všetkých fanúšikov Batmana, Supermana a Wonder Woman!

Keď Batman, Superman a Wonder Woman nájdu v Sieni spravodlivosti telo jedného zo svojich prvých nepriateľov, ich vyšetrovanie ich zavedie za krajinu živých, za krajinu mŕtvych a priamo k novému zloduchovi menom Insomnia, ktorý využíva svoje sily na to, aby pohltil každého jedného hrdinu a zloducha v ich vlastných temných a zvrátených nočných morách. Jediný spôsob, ako zachrániť svet, je zavolať na pomoc nepravdepodobného hrdinu — Deadmana!

Keď sa Batman, Deadman a Wesley Dodds – pôvodný Sandman – pokúšajú odhaliť túto záhadu, Insomnia uvoľní jeho strašnú armádu – Bezsenných rytierov!

Táto samostatná séria je letným trhákom komiksových udalostí – pevne zasadený do súčasnej kontinuity, ale je dokonalým odrazovým mostíkom pre všetkých fanúšikov DC a hororu! Knight Terrors napísal hlavný predstaviteľ DC a veterán hororových komiksov Joshua Williamson a ilustrovali slávni umelci vrátane Howarda Portera, Giuseppe Camuncoliho a Caspara Wijngarrda!

Tento zväzok zhromažďuje Knight Terrors First Blood, Knight Terrors #1-4, Knight Terrors: Night’s End, celý hlavný príbeh Knight Terrors.

 

O komikse v angličtine:

Horror devastates the DC Universe as its greatest heroes confront their worst nightmare in this terrifying epic, perfect for all fans of Batman, Superman, and Wonder Woman!

When Batman, Superman, and Wonder Woman find the body of one of their earliest enemies inside the Hall of Justice, their investigation takes them past the land of the living, beyond the land of the dead, and directly to a new villain called Insomnia...who uses his powers to engulf every single hero and villain in their own dark and twisted nightmares. The only way to save the world is to call for the help of an unlikely hero—Deadman!

As Batman, Deadman, and Wesley Dodds—the original Sandman—attempt to unravel this mystery, Insomnia unleashes his horrifying army—the Sleepless Knights!

This self-contained series is the summer blockbuster of comics events—set firmly in current continuity, but a perfect jumping-on point for all fans of DC and horror! Knight Terrors is written by DC mainstay and horror comics veteran Joshua Williamson, and chillingly illustrated by celebrated artists including Howard Porter, Giuseppe Camuncoli, and Caspar Wijngarrd!

This volume collects 
Knight Terrors First BloodKnight Terrors #1-4, Knight Terrors: Night’s End, the full main Knight Terrors story.

Dodatočné parametre

Kategória: DC komiks, Joshua Williamson
Superhrdina, Séria: DC Horror
Autor: Joshua Williamson
Kresba: Howard Porter, Chris Bachalo, Jaime Mendoza, Danny Miki
Počet strán: 192
Prevedenie: Pevná väzba
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781779524591

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: