Immortal Hulk 3: Hulk v pekle

Kód: 9788076793583
€14,99
Ihneď (4 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Príbeh jedného z najobľúbenejších Marvel hrdinov pokračuje v komikse Immortal Hulk. Dokáže si Hulk poradiť s hrozbou v podobe pekla v Novom Mexiku?

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

ZELENÉ DVERE SA OTVORILI DOKORÁN a Peklo vypadlo na povrch v Novom Mexiku. Jeho vládca prichádza žať. Šepká mnohými ústami. Ničí množstvom rúk. Pozná jedinú zbraň - nenávisť. Nosia ľudské duše ako masky, aby plnili jeho vôľu. Ale v najnižšom Pekle masky padajú dole a Ten, ktorý je pod všetkým, bude konečne odhalený! Bruce Banner patrí jemu. Lenže Hulk... ani Peklo nie je také silné, aby zastavilo jeho strašný hnev. Medzitým sa na scéne objavujú dve známe tváre: Betty Bannerová a Doc Samson! Čo ich návrat znamená pre Immortal Hulka?

 

O komikse v češtine:

ZELENÉ DVEŘE SE OTEVŘELY DOKOŘÁN a Peklo vyhřezlo na povrch v Novém Mexiku. Jeho vládce přichází sklízet. Šeptá mnoha ústy. Ničí spoustou rukou. Zná jedinou zbraň – nenávist. Nosí lidské duše jako masky, aby plnily jeho vůli. Ale v nejnižším Pekle masky padají dolů a Ten, který je pode vším, bude konečně odhalen! Bruce Banner patří jemu. Jenže Hulk... ani Peklo není tak silné, aby zastavilo jeho strašlivý hněv. Mezitím se na scéně objevují dvě známé tváře: Betty Bannerová a Doc Samson! Co jejich návrat znamená pro Immortal Hulka?

Dodatočné parametre

Kategória: KOMIKSY
Superhrdina, Séria: Hulk
Autor: Al Ewing
Kresba: Kyle Hotz, Joe Bennett, Eric Nguyen
Počet strán: 112
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 168 x 258 x 5 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9788076793583

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: