Heaven Official's Blessing: Tian Guan Ci Fu 7 Light Novel

Kód: 9781638585527
22,99 €
Ihneď (8 ks)
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia

Siedmy diel obľúbenej série čínskych danmei (boys love) noviel Heaven Official's Blessing. Ponorte sa do príbehu lásky zasadeného do historického fantasy prostredia.

Detailné informácie

Podrobný popis

O knihe v slovenčine:

BESTSELLER NEW YORK TIMES! Trhákové romány danmei/Boys' Love z Číny, ktoré inšpirovali animovaný seriál! Táto epická historická fantasy o princovi a záhadnom mužovi po jeho boku je teraz oficiálne v angličtine, úplne prvýkrát!

Xie Lian, narodený ako korunný princ prosperujúceho kráľovstva, bol známy svojou krásou, silou a čistotou. Jeho roky obetavosti a ušľachtilých skutkov mu umožnili vystúpiť na úroveň božstva. Ale tí, ktorí stúpajú, môžu aj klesať... a on padá, znova a znova vyhodený z nebies a vyhnaný do smrteľného sveta. Osemsto rokov po svojom smrteľnom živote vystúpil Xie Lian tretíkrát na úroveň božstva. Teraz, ako obyčajný zberateľ šrotu, je vyslaný na potulky po pozemskom svete, aby plnil úlohy zadané nebesami, aby splatil dlhy a udržal si svoje božstvo. S pomocou starých priateľov aj nepriateľov a v spoločnosti záhadného mladého muža, s ktorým cíti okamžité spojenie, sa Xie Lian musí postaviť hrôzam svojej minulosti, aby zrušil kliatbu svojej prítomnosti.

 

O knihe v angličtine:

NEW YORK TIMES BEST SELLER! The blockbuster danmei/Boys’ Love novels from China that inspired the animated series! This epic historical fantasy about a prince and the mysterious man by his side is now officially in English, for the very first time! Born the crown prince of a prosperous kingdom, Xie Lian was renowned for his beauty, strength, and purity. His years of dedication and noble deeds allowed him to ascend to godhood. But those who rise, can also fall…and fall he does, cast from the Heavens again and again and banished to the mortal realm. Eight hundred years after his mortal life, Xie Lian has ascended to godhood for the third time. Now only a lowly scrap collector, he is dispatched to wander the earthly realm to take on tasks appointed by the heavens to pay back debts and maintain his divinity. Aided by old friends and foes alike, and graced with the company of a mysterious young man with whom he feels an instant connection, Xie Lian must confront the horrors of his past in order to dispel the curse of his present. The Seven Seas English-language edition will include covers from 日出的小太陽 (tai3_3), and exclusive, all-new interior illustrations from ZeldaCW.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Heaven Official's Blessing
Autor: Mo Xiang Tong Xiu
Počet strán: 444
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 150 x 24 x 209 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9781638585527

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: