Harry Potter - Festivities and Feasts

Kód: 9781789098785
32,99 € –9 %
harry potter festivities and feasts 9781789098785
32,99 € –9 % 29,99 €
približne 4-6 týždňov.
Môžeme doručiť do:
6.5.2024
Možnosti doručenia

Kniha plná návodov a nápadov na recepty, dekorácie, aktivity súvisiace s filmami a knihami Harry Potter. Usporiadajte magický večierok, na ktorý nikto nezabudne.

Detailné informácie

Podrobný popis

O knihe v slovenčine:

Naplánujte si dokonalú párty s tematikou Harryho Pottera s touto oficiálnou príručkou zábavy, ktorá obsahuje množstvo projektov, jedál a aktivít, ktoré vám pomôžu usporiadať očarujúce oslavy inšpirované filmami.

Každá udalosť je magická, keď je inšpirovaná fantastickým čarodejníckym svetom filmov o Harrym Potterovi! Harry Potter: Festivities Feasts je plná nádherných fotografií a fascinujúcich zákulisných faktov o filme a ponúka podrobné návody na to, ako vytvoriť, vyrobiť a usporiadať šesť jedinečných podujatí s tematikou Harryho Pottera. Táto kniha je plná zábavných a jedinečných remesiel, receptov a aktivít a obsahuje kompletné plány pre farebnú narodeninovú oslavu s tematikou fakulty, tajomnú halloweensku párty s tematikou magických tvorov, trblietavú párty inšpirovanú plesom v Rokforte, útulný filmový maratón, elegantné stretnutie s tematikou klubu Slug a očarujúcu svadobnú recepciu inšpirovanú Harrym Potterom.

Každá párty zahŕňa kompletnú stratégiu plánovania, ako aj nápady, fotografie a pokyny na výzdobu priestoru, prípravu bufetu, rozosielanie pozvánok, vytváranie darčekov, plánovanie aktivít a mnoho ďalšieho. Remeslá a jedlá sú vyberané tak, aby ladili s príležitosťou, a zahŕňajú projekty ako náš DIY Triediaci klobúk, dekorácie ako veniec s darmi smrti, párty jedlá ako viacfarebné pizze vo farbách fakúlt Rokfortu a hry ako Quidditch Bean Bag Toss. Každý projekt alebo recept je ľahko realizovateľný pomocou bežných domácich predmetov a prísad a mnohé z nich obsahujú bezplatné šablóny na stiahnutie, ktoré sú založené na originálnej grafickej podobe filmov. S nápadmi od jednoduchých plánov pre začínajúcich hostiteľov až po prepracovanejšie usporiadanie pre skúsených organizátorov párty môžete každú párty znovu vytvoriť v plnom rozsahu alebo zmixovať a prispôsobiť si prvky tak, aby ste vytvorili svoju vlastnú jedinečnú oslavu.

Či už plánujete neformálne malé stretnutie alebo veľkú formálnu udalosť, táto kniha obsahuje všetko, čo potrebujete na to, aby sa vaša ďalšia párty stala udalosťou, ktorú si rodina a priatelia nebudú chcieť nechať ujsť.

 

O knihe v angličtine:

Plan the perfect Harry Potter-themed party with this official entertaining guide, featuring a treasury of crafts, projects, party foods, and activities to help you throw enchanting celebrations inspired by the films.

Every event is magical when it's inspired by the imaginative Wizarding World of the Harry Potter films! Bursting with gorgeous photography and sprinkled with fascinating behind-the-scenes film facts, Harry Potter: Festivities Feasts offers step-by-step instructions on how to create, craft, and cater six unique Harry Potter-themed events. Packed with fun and unique crafts, recipes, and activities, this book includes complete blueprints for a colorful house-themed birthday party, mysterious magical creatures-themed Halloween party, glittering Yule Ball-inspired soiree, cozy movie marathon, elegant Slug Club-themed mixer, and a charming Harry Potter-inspired wedding reception. Each party includes a complete planning strategy, plus ideas, photos, and instructions for decorating your space, catering your buffet table, sending out invitations, creating favors, planning activities, and more. Crafts and menu are chosen to match the occasion, and include projects like our DIY Sorting Hat, decorations like the Deathly Hallows Wreath, party foods like our color-coded Hogwarts House Pizzas, and games like Quidditch Bean Bag Toss. Each project or recipe is easy to make using common household items and ingredients, and many include free downloadable templates based on the original graphic art from the films. With ideas ranging from simple plans for beginner hosts to more elaborate arrangements for experienced party-planners, you can re-create each party in full or mix and match elements to create your own unique celebration.

Whether you're planning a casual small gathering or a large-scale formal event, this book includes everything you need to make your next party an event family and friends will not want to miss.

Dodatočné parametre

Kategória: Artbook, Teória
Superhrdina, Séria: Harry Potter
Autor: Jennifer Carroll
Počet strán: 208
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 203 x 254 x 25 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781789098785

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: