Graffiti School: A Student Guide and Teacher Manual

Učebnica pre vysokoškolákov, ktorá vás prevedie históriou, technikami a tvorbou graffiti, od návrhu až po sprejovanie na stenu. Spoznajte kultúru populárneho umenia!

Dostupnosť Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9780500290972
19,99 € –6 % 18,61 €
Graffiti School: A Student Guide and Teacher Manual
graffiti school a student guide and teacher manual kniha 9780500290972
contact-form-0
19,99 € –6 %

O knihe v slovenčine:

Graffiti School je prvá plne ilustrovaná učebnica graffiti na svete určená pre vysokoškolské štúdium. Kniha začína prehľadom histórie a pozadia graffiti, od Pompejí cez hnutie Hip Hop až po súčasnosť, a zároveň radí, ako sa pri tom udržať na legálnej strane.

Následne čitateľa zoznámi s modernými médiami a terminológiou graffiti, aby ho následne prevedla procesom navrhovania vlastného diela. Ukáže možnosti a zručnosti potrebné na vytvorenie úspešného graffiti na papieri, pripraveného na prenos na stenu. Autor vysvetľuje praktické techniky používania spreja a krok za krokom popisuje metódy a zručnosti potrebné na tvorbu umeleckého graffiti.

Posledná časť knihy je manuál určený špeciálne pre učiteľov. Poskytuje nápady na vedenie teoretických aj praktických hodín a blokov o graffiti, ako aj návrhy na detaily výučby, ako napríklad hodnotenie a tipy na exkurzie.

 

O knihe v angličtine:

Graffiti School is the world’s first fully illustrated graffiti coursebook for college use. It opens with an exploration of graffiti’s background and history, from Pompeii to the Hip Hop revolution to the present day, as well as how to stay on the right side of the law. It then introduces modern-day graffiti media and terminology, going on to conduct the reader through the process of designing graffiti, setting out the possibilities and skills needed to create a successful work on paper, ready to be transferred to a wall. The author explains the practical techniques of using a spray can, and the step-by-step methods and skills required to create artistic graffiti. The final section is a manual designed specifically to be of use to teachers. It gives ideas for running both theoretical and practical graffiti lessons and units, as well as providing suggestions on the details, such as marking schemes and ideas for class trips.

Dodatočné parametre

Kategória: Artbook, Teória
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Chris Ganter
Počet strán: 176
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 213 x 20 x 300 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2013
ISBN: 9780500290972

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: