Godzilla Art of KAIDA Yuji

Kód: 9781789097900
23,99 € –7 %
godzilla art of kaida yuji kniha 9781789097900 1
23,99 € –7 % 22,30 €
Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Zbierka ilustrácií od Kaida Yujiho, ktorý sa preslávil kresbou Godzilly a iných kaiju. Nechajte sa vďaka úchvatným kresbám preniesť do sveta filmových monštier!

Detailné informácie

Podrobný popis

O knihe v slovenčine:

Nechajte sa ohromiť touto úžasnou kolekciou farebných grafických diel od renomovaného umelca KAIDA Yujiho, ktoré zobrazujú Godzillu a iné filmové monštrá spoločnosti Toho.

Pre fanúšikov veľkolepých monsterfilmov je meno KAIDA Yuji veľmi dobre známe. Tento umelec je najviac preslávený svojimi živými ilustráciami Godzilly a ďalších populárnych kaiju od spoločnosti Toho. V tomto celofarebnom knižnom vydaní s mäkkými doskami nájdete tie najkrajšie z jeho diel. Na 128 stranách knihy sa nachádza nádherná umelecká tvorba vrátane úplne nového obrazu Godzilly v Londýne, ktorý bol vytvorený špeciálne pre túto publikáciu.

Či už ste obdivovateľom práce tohto japonského majstra alebo len fanúšikom umenia monsterfilmov, táto kniha je pre vás tou pravou voľbou!

 

O knihe v angličtine:

Marvel at this spectacular collection of full-colour graphic art of Godzilla and other Toho movie monsters by renowned artist KAIDA Yuji.

For fans of big-screen monster films, KAIDA Yuji is a very well known name. Best known for his vivid illustrations of Godzilla and other popular Toho kaiju, some of Mr KAIDA's most beautiful work is presented here in this full-color flexicover volume. This book's 128 pages are packed with lush artwork, including a brand new piece showing Godzilla in London, created especially for this book.Whether you are an admirer of this Japanese master's work or just a fan of monster movie art, this book is an essential purchase!

Dodatočné parametre

Kategória: Artbook, Teória
Superhrdina, Séria: Godzilla
Autor: Kaida Yuji
Počet strán: 128
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 216 x 13 x 302 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2021
ISBN: 9781789097900

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: