Doprava a platba

Pri nákupe prostredníctvom stránky Nekonecno.sk máte niekoľko možností výberu doručenia a platby a to na základe výberu krajiny kam si želáte tovar poslať.

 

Možnosti platby

 

Platba dobierkou
Tovar vám bude doručený na adresu a zaplatíte zaň až pri jeho prevzatí. Na dobierku je možné objednať akýkoľvek tovar ponúkaný na našej stránke bez obmedzení.


 

Platba bankovým prevodom
Po odoslaní objednávky nájdete vo svojej e-mailovej schránke mail so zhrnutím objednávky kde nájdete aj údaje potrebné pre platbu bankovým prevodom (číslo účtu, suma, variabilný symbol. Na úhradu objednávky máte 2 dni a po pripísaní čiastky na náš účet vám bude tovar expedovaný na uvedenú adresu v objednávke. Pri prevzatí zásielky už nič neplatíte.

Platba cez internet (platobnou kartou, TatraPay, Card Pay a podobne) momentálne nie možná, ale neskôr určite pribudne aj tento spôsob. Tešiť sa môžu aj majitelia služby PayPal, ale zatiaľ je to len hudba budúcnosti... Veríme, že časom sa nám podarí presvedčiť aj banku, ktorá zatiaľ zjavne nechce, aby najlepší išli za nimi ;-) 

 

Možnosti dodania tovaru

 

Kuriérskou spoločnosťou do dvoch dní od odoslania prostredníctvom služby GLS.
O doručení zásielky Vás bude informovať kuriér telefonicky a pokúsi sa s Vami dohodnúť čas prevzatia. Odporúčame preto v približnom čase očakávania zásielky prevziať hovor aj z čísla, ktoré nepoznáte. Kuriér sa o to pokúsi síce viackrát, ale ak sa nedovolá, zásielku odvezie niekam do depa a zbytočne sa tak predĺži dodacia lehota, prípadne sa nám zásielka vráti späť. Trasovanie zásielky si môžete priebežne kontrolovať na linku odoslanom priamo od GLS a zároveň od nás, spolu s heslom na prevzatie balíčka.

- V prípade výberu platby dobierkou bude cena 3,99 €
- V prípade výberu platby bankovým prevodom bude cena 3,99 €

 

Doručenie do pobočky Packeta

Pri vytváraní objednávky si môžete zvoliť doručenie do pobočky konkrétnej Packety, ktorá Vám najviac vyhovuje. Častokrát sa tak vyhnete dlhším radám na pošte najmä v období Vianoc a ďalších sviatkov. Vašu objednávku odovzdáme do depa Packeta o čom dostanete informáciu mailom a o ďalších krokoch putovania Vašej zásielky Vás bude už potom informovať samotná zásielkovňa mailom či SMS. Doručenie na vybranú pobočku Packeta obyčajne trvá 48 hodín od podania zásielky. Ak Vaša zásielka presiahne 10 kg bude rozdelená do dvoch menších balíkov.

- Cena dopravy do pobočky Packeta za 1 balík je 2,99 €

 

Slovenskou poštou 1. trieda (24 hod)

Zásielka bude doručená na Vašu najbližšiu poštu (dúfame) kde si ju budete môcť prevziať v odbernej lehote 18 dní kedykoľvek v čase otváracích hodín Vašej pošty. O vyexpedovaní zásielky budete informovaní mailom, v ktorom nájdete aj podacie číslo Vášho balíčka a link na trasovanie zásielky, aby ste v prípade potreby nemuseli čakať kým Vám poštár vhodí do schránky "žltý papierik", ale mohli vyraziť hneď napríklad cestou z práce. Že Vás už zásielka čaká na pošte si môžete priebežne kontrolovať na spomínanom linku. 

Zásielky posielame 1. triedou a zvyknú byť doručené na príslušnú poštu nasledujúci deň od podania zásielky, čiže 24 hodín.  

- V prípade výberu platby dobierkou bude cena 3,99 €
- V prípade výberu platby bankovým prevodom bude cena 2,99 €

 

Slovenskou poštou balík na adresu
Tovar vám bude doručený až do domu. O doručení zásielky Vás bude informovať kuriér telefonicky a pokúsi sa s Vami dohodnúť čas prevzatia. Odporúčame preto v približnom čase očakávania zásielky prevziať hovor aj z čísla, ktoré nepoznáte. Kuriér sa o to pokúsi síce viackrát, ale ak sa nedovolá, zásielku odvezie niekam do depa a zbytočne sa tak predl´ži dodacia lehota. Pri takomto doručení pošta garantuje doručenie 48 hodín.od podania zásielky.

- V prípade výberu platby dobierkou bude cena 3,99 €
- V prípade výberu platby bankovým prevodom bude cena 2,99 €

 

Ďalšie možnosti doručenia sú zatiaľ v štádiu príprav. Súčasťou každej zásielky je priložená faktúra (daňový doklad), ktorý zároveň slúži aj ako záručný list. Ak faktúru v zásielke nenájdete bezodkladne nás informujte.

Ak máte akékoľvek otázky či potrebujete radu, neváhajte nás kontaktovať na info@nekonecno.sk

Vaše Nekonecno.sk


*Všetky ceny sú uvádzané s DPH.