Darčeková poukážka Nekonecno.sk v hodnote 20 €

Radi by ste obdarovali svojho blízkeho, ale neviete, čo by ho z našej ponuky potešilo najviac? Máme pre Vás riešenie. Darčeková poukážka v hodnote 20 €

Dostupnosť Ihneď
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 895
20 €
Darčeková poukážka Nekonecno.sk v hodnote 20 €
darcekova poukazka nekonecno sk v hodnote 20
Tip Darčeková poukážka
Doprava zadarmo

Radi by ste obdarovali svojho blízkeho, ale neviete, čo by ho z našej ponuky potešilo najviac? Máme pre Vás riešenie. Zaobstarajte mu niektorú z našich darčekových poukážok a on si už vyberie sám to po čom mu najviac srdiečko zapiští.

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ O DARČEKOVÝCH POUKÁŽKACH ?

Platnosť poukážky – Poukážka má dobu platnosti obmedzenú na tri mesiace, ktoré začnú plynúť dňom nákupu. Dátum platnosti je tiež uvedený na jej prednej strane (napr. 30.12.2022). Po tomto dátume je poukážka neplatná.

Kde je možné poukážku uplatniť – Hodnotu uvedenú na prednej strane poukážky Vám odpočítame od nákupu v nákupnom košíku nášho e-shopu alebo priamo v našich predajniach Nekonecno.sk nachádzajúcich sa v obchodných centrách Eurovea alebo Bory Mall Bratislava.

Na čo všetko je možné poukážku použiť – Poukážkou môžete zaplatiť za akýkoľvek produkt nachádzajúci sa v našej aktuálnej ponuke. Je ňou možné zaplatiť za jednorázový nákup v rovnakej, alebo vyššej cene než je hodnota poukážky. Poukážka nie je ani čiastočne zameniteľná za peniaze.

Kedy je možné poukážku použiť - po uhradení platby Vám na Vami zadaný mail v objednávke príde digitálna poukážka s jednorázovým kódom v požadovanej hodnote. Následne ho môžete použiť buď pri vytváraní e-shopovej objednávky, alebo preukázaním sa tohoto kódu v kamennej predajni Nekonecno.sk počas doby platnosti kódu (3 mesiace).

Ak dôjde k odstúpeniu od kúpnej zmluvy na kúpu tovaru, ktorý bol zaplatený poukážkou, vrátenú sumu Vám vyplatíme takisto vo forme poukážky alebo vytvorením kreditu pre nákup iného tovaru v zodpovedajúcej výške.

V prípadoch vypršania doby platnosti poukážky, jej straty alebo poškodenia jej ochranných prvkov s následkom ich nečitateľnosti nemôže byť poukážka žiadnym spôsobom nahradená.

Poukážka vám bude v elektronickej forme zaslaná na emailovú adresu do 24 hodín (mimo sviatkov) od jej zakúpenia. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty