Cross My Heart and Never Lie

Pútavý komiks o Tuve, ktorá má veľké plány na nový školský rok, no skupinkovanie v škole ju núti vybrať si stranu a naplnenie plánov nie je také, ako si predstavovala.

Dostupnosť Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9780008653750
14,99 € –6 % 13,99 €
Cross My Heart and Never Lie
cross my heart and never lie komiks 9780008653750
contact-form-0
14,99 € –6 %

O komikse v slovenčine:

Krásny farebný román o dospievaní pre fanúšičky kníh ako "Are You There God? It’s Me, Margaret" od Judy Blume, "The Mega Complicated Crushes of Lottie Brooks" od Katie Kirby a grafických románov zo série "The Babysitters Club"

"ČÍTANIE TOHTO BOLO AKO TEPLÉ OBJATIE" – ALICE OSEMANOVÁ

Tuva nastupuje do siedmeho ročníka a na svojom zozname má hŕbu cieľov: písať si denník, mať cool štýl, postaviť s BFFkami najlepší domček v lese a všetko s nimi zdieľať. Lenže po nástupe do školy sa ukáže, že nič nie je tak, ako si predstavovala.

Siedmy ročník rozdelil jej kamarátky na súperiace frakcie: tím Linnea a dievčatá, ktoré sa zamilujú, a tím Bao a dievčatá, ktoré sa ešte hrajú. Linnea má frajera, Bao nenávidí všetko súvisiace s citmi. A najhoršie je, že od Tuvy sa očakáva, že si vyberie stranu!

Potom sa objaví Mariam a veci zrazu dávajú o niečo väčší zmysel. No s hádkami medzi kamarátkami je toto jedno z období dospievania, ktoré si Tuva nie je celkom istá, ako zdieľať...

 

O komikse v angličtine:

A gorgeous full-colour coming-of-age novel, perfect for fans of Judy Blume’s Are You There God? It’s Me, Margaret, Katie Kirby’s The Mega Complicated Crushes of Lottie Brooks and The Babysitters Club graphic novels

‘READING THIS WAS LIKE A WARM HUG’ – ALICE OSEMAN

Tuva is starting seventh grade, and her checklist of goals includes: writing a diary, getting a cool look, building the best fort in the woods with her BFFs, and sharing EVERYTHING with her best friends. But when she starts school, nothing is how she hoped it would be.

Seventh grade has split her friends into rival factions: Team Linnea and the girls who fall in love and Team Bao and the girls who are still playing. Linnea has a boyfriend, Bao hates everything related to feelings. Worst of all, Tuva is expected to choose a side!

Then Mariam shows up and suddenly things begin to make a little more sense. But with all her friends fighting, this is one part of growing up that Tuva isn’t quite sure how to share …

Dodatočné parametre

Kategória: Nezaradené komiksy
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Nora Dåsnes
Počet strán: 256
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 153 x 11 x 234 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9780008653750

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: