Case File Compendium: Bing An Ben 2 (Novel)

Pekný, bohatý a inteligentný He Yu skrýva temné tajomstvo, ktoré ho dobieha, keď získava dievča svojich snov. 2. diel série BL noviel Case File Compendium: Bing An Ben.

Dostupnosť Vychádza Júl 2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781685797737
21,99 € –3 % 21,33 €
Case File Compendium: Bing An Ben 2 (Novel)
case file compendium bing an ben 2 novel 9781685797737
Predobjednávka
21,99 € –3 %

O knihe v slovenčine:

He Yu, naoko pekný, bohatý a inteligentný, skrýva pod dokonalou fasádou temné tajomstvo ohrozujúce jeho okolie. Po rokoch v zahraničí sa zapíše na filmovú školu, aby získal dievča svojich snov, Xie Xue. To ho však núti stretnúť sa s jej prísnym starším bratom, mužom, ktorého He Yu dúfal, že už nikdy neuvidí. Xie Qingcheng, chladný muž s tlmenými emóciami, býval He Yuovým lekárom a jediným, kto pozná jeho hrozné tajomstvo. He Yu prisahá, že minulosť s týmto mužom mu nezabráni v jeho citoch k Xie Xue, no čoskoro sa ocitne zapletený do spleti intríg a násilia, ktoré zasiahne oboch súrodencov Xie. Zatiaľ čo sa He Yu ocitne v epicentre rozsiahleho sprisahania, musí čeliť vlastným zatrpknutostiam a novým pravdám – vrátane jeho vlastných citov k Xie Qingchengovi, ktoré sa menia na posadnutosť oveľa tmavšiu, než je jeho cit k sestre. Tento mestský fantasy príbeh z Číny, vybudovaný na túžbe medzi dvoma mužmi (danmei), je najnovšou sériou románu od autorky bestselleru he Husky and His White Cat Shizun. 

 

O knihe v angličtine:

From the outside, He Yu seems to have everything going for him: he’s handsome, rich, and smart. But beneath his perfect facade, he’s hiding a dark secret - one that makes him a slumbering threat to the people around him. After spending years abroad, he enrolls in film school to pursue the girl of his dreams, Xie Xue... but that forces him to deal with her overprotective older brother, the man He Yu hoped he’d never see again. Xie Qingcheng, an icy man of subdued emotion, was once He Yu’s doctor, and is the only person who knows He Yu’s terrible secret. He Yu swears not to let his past with this man get in the way of his feelings for Xie Xue, but he soon finds himself drawn into a tangled web of intrigue and violence that involves both of the Xie siblings. As a sprawling conspiracy sucks in He Yu, he must confront his own grudges and face new truths - including his own feelings for Xie Qingcheng, which warp into a fixation much darker than what he feels for the man’s sister. This urban fantasy from China built around the desire between two men (danmei) is the newest novel series by the author of the hit The Husky and His White Cat Shizun. The Seven Seas English-language edition will include exclusive, all-new covers and interior illustrations.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Rou Bao Bu Chi Rou
Počet strán: 436
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 149 x 210 x 23 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781685797737

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: