Beyond the Story: 10-Year Record of BTS

Kód: 9781035031542
€48,99 –8 %
beyond the story 10 year record of bts 9781035031542
€48,99 –8 % €44,99
Ihneď (6 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Prvá oficiálna kniha BTS, ktorá vám odhalí celú doterajšiu cestu obľúbenej k-pop kapely. Obsahuje viac ako 330 QR kódov s odkazmi na videá, vďaka čomu vám o svojej ceste rozpovedia samotný členovia skupiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

O knihe v slovenčine:

Prvá oficiálna kniha BTS publikovaná pri príležitosti 10. výročia BTS, príbehy, ktoré odhalia viac než len to, čo už o BTS viete, vrátane nepublikovaných fotografií, videí cez QR kódy a informácií o všetkých albumoch.

Po tom, ako BTS vstúpili do sveta 13. júna 2013, oslávili svoje 10. výročie debutu v júni 2023. Vystúpili na vrchol ako ikonická globálna hviezda a v tomto významnom čase sa obzrú späť na svoje kroky v prvej oficiálnej knihe. 

BTS zdieľajú osobné zákulisné príbehy svojej cesty prostredníctvom rozhovorov a viac ako troch rokov podrobného pokrytia od Myeongseoka Kanga, ktorý písal o K-pope a inej kórejskej popkultúre v rôznych médiách. Predstavené chronologicky v siedmych kapitolách od debutu BTS až po súčasnosť, ich živé hlasy a názory harmonizujú, aby rozpovedali úprimný, živý a hlboký príbeh. V individuálnych rozhovoroch, ktoré sa uskutočnili bez kamery alebo make-upu, osvetlujú svoju hudobnú cestu z rôznych uhlov pohľadu a diskutujú o jej význame.

Okrem toho knihu otvárajú portrétne fotografie, ktoré ukazujú BTS ako jednotlivcov a umelcov a na celej knihe sú konceptuálne fotografie, zoznam skladieb všetkých predchádzajúcich albumov a viac ako 330 QR kódov. Ako digitálni umelci BTS komunikovali so svetom cez internet a táto kniha umožňuje čitateľom okamžite pristupovať k trailerom, hudobným videám a ďalšiemu online obsahu pre pochopenie všetkých kľúčových momentov v histórii BTS. S časovou osou všetkých hlavných míľnikov je BEYOND THE STORY pozoruhodný archív, ktorý vám povie skutočne všetko o BTS v jednom zväzku.

 

O knihe v angličtine:

THE FIRST EVER OFFICIAL BOOK-
Published in celebration of BTS's 10th Anniversary, stories that go beyond what you already know about BTS, including unreleased photos, QR codes of videos, and all album information.

After taking their first step into the world on June 13, 2013, BTS will celebrate the 10th anniversary of their debut in June 2023. They have risen to the peak as an iconic global artist and during this meaningful time, they look back on their footsteps in the first official book. In doing so, BTS nurtures the power to build brighter days and they choose to take another step on a road that no one has gone before.

BTS shares personal, behind-the-scenes stories of their journey so far through interviews and more than three years of in-depth coverage by Myeongseok Kang, who has written about K-pop and other Korean pop culture in various media. Presented chronologically in seven chapters from before the debut of BTS to the present, their vivid voices and opinions harmonize to tell a sincere, lively, and deep story. In individual interviews that have been conducted without a camera or makeup, they illuminate their musical journey from multiple angles and discuss its significance.

In addition, portrait photos that show BTS as individuals and artists open the book, and throughout there are concept photos, tracklists of all previous albums, and over 330 QR codes. As digital artists, BTS has been communicating with the world through the internet and this book allows readers to immediately access trailers, music videos, and more online to have a rich understanding of all the key moments in BTS history. Complete with a timeline of all major milestones, BEYOND THE STORY is a remarkable archive-truly everything about BTS in one volume.

Dodatočné parametre

Kategória: Artbook, Teória
Superhrdina, Séria: BTS
Autor: Myeongseok Kang
Počet strán: 544
Prevedenie: Pevná väzba
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9781035031542

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: