Batman: The Long Halloween Haunted Knight Deluxe Edition

Kód: 9781779516381
56,99 € –3 %
batman the long halloween haunted knight deluxe edition 9781779516381
56,99 € –3 % 54,99 €
Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia

Ako trávi Batman Halloween? Prečítajte si výber príbehov o Batmanovom akčnom Halloweene v deluxe edícii komiksu Long Halloween Haunted Knight od DC comics.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

Na Sviatok všetkých svätých nie je možné povedať, čo bude strašiť Temného rytiera.

Táto desivá zbierka obsahuje príbehy z troch Halloweenov: Batman: Legends of the Dark Knight Halloween Special #1, Batman: Madness - A Legends of the Dark Knight Halloween Special#1 a Batman: Ghosts, A Legends of the Dark... #1.

Na jeden Halloween počas Batmanových začiatkov je v Gotham City na love Scarecrow a núti Temného rytiera do zúrivo desivej hry na mačku a myš.

Ďalší Halloween prichádza opäť a Temný rytier Gotham City má polnočné stretnutie s terorom, keď čelí zvrátenému géniovi menom Mad Hatter!

A v ďalšom príbehu je Bruceov Wayneov mučený spánok narušený štyrmi prízrakmi: duchom jeho zavraždeného otca, Duchom Halloweenu minulosti, Duchom Halloweenu prítomnosti a záhadným Duchom Halloweenu budúcnosti. Ale čo chcú od Temného rytiera?

 

O komikse v angličtine:

On All Hallow's Eve, there's no telling what will haunt the Dark Knight.

This haunting collection contains the tales of three Halloweens—Batman: Legends of the Dark Knight Halloween Special #1, Batman: Madness - A Legends of the Dark Knight Halloween Special#1, and Batman: Ghosts, A Legends of the Dark... #1.

One Halloween during Batman's early years, the Scarecrow is on the prowl in Gotham City, forcing the Dark Knight into a furiously frightful game of cat and mouse.

In another, all Hallows Eve has come ’round again...and the Dark Knight of Gotham City has a midnight appointment with terror when he faces the twisted genius of the Mad Hatter!

And in yet another, Bruce Wayne’s tortured sleep is violated by four specters: the spirit of his murdered father, the Ghost of Halloween Past, the Ghost of Halloween Present and a mysterious Ghost of Halloween Future. But what do they want of the Dark Knight?

Dodatočné parametre

Kategória: DC komiks
Superhrdina, Séria: Batman
Autor: Jeph Loeb
Kresba: Tim Sale
Počet strán: 200
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 182 x 276 x 10 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781779516381

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: