Batman: The Court of Owls Saga DC Compact Comics Edition

Kultový komiks Soví tribunál (The Court of Owls) v novom kompaktnom rozmere. Čítajte jeden z najlepších Batmanových príbehov od Scotta Snydera kdekoľvek. 

Dostupnosť Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781779527271
10,99 €
Batman: The Court of Owls Saga DC Compact Comics Edition
batman the court of owls saga dc compact comics edition komiks 9781779527271 1
Novinka

O komikse v slovenčine:

Grafické romány na čítanie kdekoľvek: DC Compact Comics prináša najpredávanejšie a najikonickejšie príbehy DC v novej veľkosti!

Sága BATMAN: THE COURT OF OWLS, považovaná za jeden z najväčších príbehov v historickej tradícii Temného rytiera, je epickým rozprávaním od dvoch najlepších komiksových tvorcov.

Po sérii brutálnych vrážd, ktoré otriasli Gotham City, si Batman začína uvedomovať, že tieto zločiny siahajú možno oveľa hlbšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Keď sa Temný ochranca púšťa do rozlúsknutia tejto smrtiackej záhady, odhalí sprisahanie siahajúce až do jeho mladosti a ďalej, k samotným základom mesta, ktoré sa zaviazal chrániť.

Mohla by za zločinom a korupciou stáť Soví tribunál, kedysi považovaný len za mestskú legendu? Alebo Bruce Wayne stráca zdravý rozum a podlieha tlaku svojej vojny proti zločinu?

Obsahuje Batman (2011) #1-11.

 

O komikse v angličtine:

Graphic novels to read anywhere: DC Compact Comics collect DC’s bestselling, most iconic stories in a new size!

Considered one of the greatest stories in the Dark Knight's historic lore, BATMAN: THE COURT OF OWLS SAGA is an epic tale told by two of comics' finest storytellers.


After a series of brutal murders rocks Gotham City, Batman begins to realize that perhaps these crimes go far deeper than appearances suggest. As the Caped Crusader begins to unravel this deadly mystery, he discovers a conspiracy going back to his youth and beyond to the origins of the city he's sworn to protect.

Could the Court of Owls, once thought to be nothing more than an urban legend, be behind the crime and corruption? Or is Bruce Wayne losing his grip on sanity and falling prey to the pressures of his war on crime?

Collects
Batman (2011) #1-11.

Dodatočné parametre

Kategória: DC komiks
Superhrdina, Séria: Batman
Autor: Scott Snyder
Kresba: Greg Capullo
Počet strán: 304
Prevedenie: Brožovaná väzba
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781779527271

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: