Batman: Shadows of the Bat - The Tower

Kód: 9781779517005
1 hodnotenie
Značka: DC Comics
€43,99
Ihneď

Komiks Batman: Shadows of the Bat - The Tower od autorky Mariko Tamaki predstavuje príbeh o Arkham Tower a tajomnom Dr. Wear.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse:

Arkham Asylum padol a namiesto neho vyrástla v srdci mesta Arkham Tower! Ihrisko, ktoré vytvoril tajomný Dr. Wear. Aké tajomstvá sa ukrývajú v Arkham Tower a čo to znamená pre Batmana?

V srdci mesta Gotham bola postavená najmodernejšia veža Arkham Tower! Inzeruje sa ako miesto na liečenie, ale čo skrýva jeho tajomný zakladateľ Dr. Wear? To je len otázka, ktorá vedie rodinu netopierov k infiltrácii do zariadenia a odhaleniu temných tajomstiev zamknutých v Arkham Tower. Zmení sa táto misia na zisťovanie faktov na záchrannú operáciu Batmana a jeho tímu...a je v hre ešte záhadnejšia hrozba ako Dr. Wear?

Obsahuje kompletný príbeh Batman: Shadows of the Bat: The Tower z Detective Comics Detective Comics #1047-1058.

Arkham Asylum has fallen, and in its place, Arkham Tower has risen in the heart of the city! A pitch made by the mysterious Dr. Wear. What secrets are held in Arkham Tower and what does it mean for Batman?

A state-of-the-art facility, Arkham Tower, has been erected in the heart of Gotham City! It’s advertised as a place for healing, but what is its mysterious founder Dr. Wear hiding? That’s just the question that leads the Bat-Family to infiltrate the facility and unravel the dark secrets locked away in Arkham Tower. Will this fact-finding mission turn into a rescue operation for Batman and his team...and is there an even more mysterious threat than Dr. Wear at play?

Collects the complete Batman: Shadows of the Bat: The Tower story from Detective Comics Detective Comics #1047-1058.

Dodatočné parametre

Kategória: KOMIKSY
Superhrdina, Séria: Batman
Autor: Mariko Tamaki
Kresba: Ivan Reis, Amancay Nahuelpan
Počet strán: 296
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 168 x 259 x 21 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781779517005

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: