Barda

Barda, bojovníčka z Apokolipsu s tajomstvom lásky, má zlomiť Scotta Freea, no namiesto toho ju to k nemu priťahuje. Lenže tu sa o láske nehovorí. Nový príbeh od DC comics.

Dostupnosť Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781779511133
18,99 € –7 % 17,63 €
Barda
barda komiks 9781779511133 1
Novinka
18,99 € –7 %

O komikse v slovenčine:

Darkseid je... a život na Apokolipse je brutálny - veď koniec koncov, je to peklo. A nikto to nevie lepšie ako Barda, pravá ruka Granny Goodnessovej.

No ale Barda má tajomstvo... je zamilovaná. Alebo ju aspoň láka samotná myšlienka lásky, či už je to krása kvetu,náklonnosť k jej najbližšej priateľke Aurelie, alebo k záhadnému a divokému nepriateľskému bojovníkovi Orionovi, jedinému, kto sa Barde vyrovná v sile.

Ale keď Granny rozhodne, že Barda mäkne, zverí jej úlohu, ktorá by mohla byť nad jej sily - zlomiť zdanlivo nezlomného Scotta Freea. A zatiaľ čo Barda premýšľa, prečo má Scott takú nádej a čo asi tak urobil, aby si od Granny vyslúžil takú nenávisť, cíti sa k nemu priťahovaná spôsobom, ktorý nikdy nečakala.

Lenže na Apokolipse sa o láske nehovorí...

 

O komikse v angličtine:

Darkseid is…and life on Apokolips is tough—but then, it is hell after all. And no one knows this better than Barda, Granny Goodness’s right hand warrior.

But Barda has a secret…she is in love. Or she is drawn to the idea of it anyway, whether it be the beauty of a flower, her affection for her closest friend, Aurelie, or the mysterious and fierce enemy warrior, Orion, who is the only match for Barda’s strength.

But when Granny decides Barda is becoming too soft, she assigns Barda a task that might be more than she can handle—to break the seemingly unbreakable Scott Free. And as Barda questions why Scott has such hope and what he might have done to promote such hatred from Granny, she finds herself drawn to him in a way she never expected.

The only thing is, we do not speak of love on Apokolips…

Dodatočné parametre

Kategória: DC komiks
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Ngozi Ukazu
Počet strán: 191
Prevedenie: Brožovaná väzba
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781779511133

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: