Ballad of Sword and Wine: Qiang Jin Jiu 2 (Novel)

Shen Zechuan a Xiao Chiye ocitnú v boji o moc na cisárskom dvore, no tajomný nepriateľ ich donúti spojiť sily a riskovať pritom odhalenie svojich tajomstiev.

Dostupnosť Vychádza September 2024
Možnosti doručenia
Kód: 9798888433102
21,99 € –3 % 21,33 €
Ballad of Sword and Wine: Qiang Jin Jiu 2 (Novel)
ballad of sword and wine qiang jin jiu 2 novel 9798888433102
Predobjednávka
21,99 € –3 %

O knihe v slovenčine:

POZNAJ SVOJHO NEPRIATEĽA

Po vášnivej noci sa Shen Zechuan a Xiao Chiye ráno rozlúčia ako nepriatelia. Na trón nastúpil nový cisár a na dvore vládne chaos. Moc a postavenie sú na dosah každého, kto sa ich odváži uchopiť – a Shen Zechuan sa nezastaví pred ničím, aby dosiahol svoje ambície. Zatiaľ čo Shen Zechuan a Xiao Chiye na seba navzájom útočia politickými ťahmi, v hlavnom meste Kchu-tu sa odohrávajú oveľa väčšie intrigy.

V súdnych pletkách sa Shen Zechuan a Xiao Chiye ocitnú ako nečakaní spojenci proti záhadnému nepriateľovi, ktorý ťahá za nitky série katastrof namierených proti cisárovi. No aby mohli spolupracovať, musí existovať dôvera, a s dôverou prichádza riziko: ak odložia masky, možno neúmyselne odhalia seba samých.

 

O knihe v angličtine:

KNOW THINE ENEMY

After a passionate night together, Shen Zechuan and Xiao Chiye part the next morning as enemies. A new emperor has ascended the throne, and the court is in flux. Power and position are in reach for anyone who dares to grasp them—and Shen Zechuan will stop at nothing to pursue his ambitions. But while Shen Zechuan and Xiao Chiye counter each other’s moves on the board, grander schemes are afoot in the capital of Qudu.

As court conspiracies swirl around them, Shen Zechuan and Xiao Chiye find themselves unlikely allies against a mysterious adversary pulling the strings behind a series of calamities targeting the emperor. Yet, in order to work together, there must be trust, and with trust comes risk: in setting their masks aside, they may inadvertently find their whole selves laid bare.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Tang Jiu Quing
Počet strán: 430
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 149 x 210 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9798888433102

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: