Aquamen

Kód: 9781779516954
19,99 € –6 %
aquamen 9781779516954
19,99 € –6 % 18,61 €
približne 4-6 týždňov.
Môžeme doručiť do:
7.5.2024
Možnosti doručenia

Arthur Curry a Jackson Hyde sa spojili, aby prišli na koreň obrovskému podvodnému sprisahaniu. DC comics spája Aquamanov z dvoch období v jednom príbehu!

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

V siedmich moriach sa schyľuje k búrke! Arthur Curry a Jackson Hyde sa spojili, aby podnikli obrovské podvodné sprisahanie, v prvej sérii sa spájajú Aquamani z dvoch období!

Keď je terorista v Strednej Amerike odhalený ako spiaci agent z Atlantídy, ktorý sa zdanlivo stal nečestným, Aquamen – Arthur Curry a Jackson Hyde – pracujú na tomto prípade. Čoskoro sa však ukáže, že tragédiou nebol len jeden zlý herec, ale začiatok oveľa rozsiahlejšej a nebezpečnejšej reťazovej reakcie... a srdce výbušného atlantského sprisahania! Ak si Arthur nebude dávať pozor, tajomstvá, ktoré uchováva – od Mery, Tuly, Tempestu, Atlantídy, povrchu a dokonca aj od Jacksona – by mohli spôsobiť trhlinu, z ktorej sa Aquamen už nikdy nespamätá!

Keď sa viac atlantských spiacich agentov prebúdza, vynárajú sa ďalšie otázky: Ako sa Arthurove minulé chyby vrátia a budú ho prenasledovať? Aká je účasť Ocean Master? A čo privádza Jacksona do temných a nebezpečných ulíc Gotham City? Komiks Aquamen začína tam, kde Aquaman: The Beginning aj Black Manta končia!

 

O komikse v angličtine:

There’s a storm brewing in the seven seas! Arthur Curry and Jackson Hyde unite to take on a massive underwater conspiracy, in the first series teaming the Aquamen of two eras!

When a terrorist in Middle America is revealed as an Atlantean sleeper agent seemingly gone rogue, the Aquamen—Arthur Curry and Jackson Hyde—are on the case. But it soon becomes clear that the tragedy was not just a single bad actor, but the beginnings of a much larger and more dangerous chain reaction…and the heart of an explosive Atlantean conspiracy! If Arthur’s not careful, the secrets he’s keeping—from Mera, Tula, Tempest, Atlantis, the surface, and even Jackson—could cause a rift from which the Aquamen might never recover!

As more Atlantean sleeper agents awake, more questions are raised: How will Arthur’s past mistakes come back to haunt him? What is Ocean Master’s involvement? And what brings Jackson to the dark and dangerous streets of Gotham City? Aquamen starts where both Aquaman: The Beginning and Black Manta ends!

This volume collects Aquamen #1-5.

Dodatočné parametre

Kategória: DC komiks
Superhrdina, Séria: Aquaman
Autor: Brandon Thomas, Chuck Brown
Kresba: Sami Basri
Počet strán: 144
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 168 x 259 x 13 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781779516954

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: