Trosky Země

Antológia príbehov najlepších sci-fi autorov českej scény. Vráťte sa do sveta Arkádie, spoznajte Mycélium, objavte Centrálne Impérium a zavítajte do Baltimore a sveta Algoru.

Dostupnosť Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788025744062
26,99 € –6 % 25,21 €
Trosky Země
trosky zeme kniha 9788025744062
Novinka
26,99 € –6 %

O knihe v slovenčine:

Krajina je v troskách. Ľudstvo sa ale nikdy nevzdá a ďalej bojuje o svoj osud. Niekto obýva ruiny starej civilizácie, ďalší stihli včas kolonizovať iné miesta vo vesmíre. Nahliadnime do piatich vízií našej budúcnosti. Zmení sa svet ľudí? Zmenia sa ľudia? Antológia Trosky Zeme prináša päť nových príbehov od hviezd českej fantastiky. Každý sa viaže k ich čitateľsky obľúbeným sériám. Ondrej Neff pripomenie svoj najznámejší svet Arkádie. Vilma Kadlečková cenami ovenčenú sériu Mycélium. Ján Kotúč nás zavedie do Centrálneho Impéria. Peter Heteša nechá spomenúť na svoj Baltimore a autorská dvojca Ján Hlávka a Jana Vybíralová sa vracajú do sveta Algoru. Antológia Trosky Zeme je vhodná nielen pre fanúšikov jednotlivých autorov, ale aj pre každého, kto sa chce s hviezdami českej sci-fi ešte len zoznámiť.
Zostavil Ondrej Jireš.

 

O knihe v češtine:

Země je v troskách. Lidstvo se ale nikdy nevzdá a dál bojuje o svůj osud. Někdo obývá ruiny staré civilizace, další stihli včas kolonizovat jiná místa ve vesmíru. Nahlédněme do pěti vizí naší budoucnosti. Změní se svět lidí? Změní se lidé? Antologie Trosky Země přináší pět nových příběhů od hvězd české fantastiky. Každý se váže k jejich čtenářsky oblíbeným sériím. Ondřej Neff připomene svůj nejznámější svět Arkádie. Vilma Kadlečková cenami ověnčenou sérii Mycelium. Jan Kotouč nás zavede do Centrálního Impéria. Petr Heteša nechá vzpomenout na svůj Baltimore a autorská dvojce Jan Hlávka a Jana Vybíralová se vrací do světa Algoru. Antologie Trosky Země je vhodná nejen pro fanoušky jednotlivých autorů, ale i pro každého, kdo se chce s hvězdami české sci-fi teprve seznámit.
Sestavil Ondřej Jireš.

Dodatočné parametre

Kategória: Antológie, Zbierky
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Petr Heteša, Jan Hlávka, Vilma Kadlečková
Počet strán: 544
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 154 x 213 x 50 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9788025744062

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: