Dune (Brožovaná väzba)

Sci-fi epos o zrade, osude a boji za kontrolu nad vzácnou drogou na púštnej planéte Arrakis, ktorý získal ocenenie Nebula a Hugo a stal sa základom pre najväčšiu sci-fi ságu vôbec.
Dostupnosť Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781529347852
13,99 € –7 % 12,99 €
Dune (Brožovaná väzba)
dune brozovana vazba kniha 9781529347852
contact-form-0
13,99 € –7 %

O knihe v slovenčine:

Román, ktorý bude navždy považovaný za triumf predstavivosti Franka Herberta.

Na púštnej planéte Arrakis sa odohráva príbeh Paula Atreida, dediča vznešeného rodu povereného vládnuť nehostinnému svetu. Jedinou cennosťou je tu korenie Melange, droga predlžujúca život a rozširujúca vedomie. Zrada voči rodu Atreides prinúti Paula vydať sa na cestu za osudom, ktorý je väčší, než si kedykoľvek predstavoval. Ako záhadný Muad’Dib naplní najstarší a najnedosiahnuteľnejší sen ľudstva.

Duna, ohromujúce spojenie dobrodružstva a mysticizmu, environmentalizmu a politiky, získala prvú cenu Nebula, delila sa o cenu Hugo a stala sa základom pre najväčšiu sci-fi ságu vôbec.

 

O knihe v angličtine:

Here is the novel that will be forever considered Frank Herbert's triumph of the imagination.

Set on the desert planet Arrakis, Dune is the story of the boy Paul Atreides, heir to a noble family tasked with ruling an inhospitable world where the only thing of value is the “spice” melange, a drug capable of extending life and enhancing consciousness. Coveted across the known universe, melange is a prize worth killing for....

When House Atreides is betrayed, the destruction of Paul’s family will set the boy on a journey toward a destiny greater than he could ever have imagined. And as he evolves into the mysterious man known as Muad’Dib, he will bring to fruition humankind’s most ancient and unattainable dream.

A stunning blend of adventure and mysticism, environmentalism and politics, Dune won the first Nebula Award, shared the Hugo Award, and formed the basis of what is undoubtedly the grandest epic in science fiction.

Dodatočné parametre

Kategória: Sci-Fi
Superhrdina, Séria: Dune
Autor: Frank Herbert
Počet strán: 592
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 128 x 44 x 196 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2021
ISBN: 9781529347852

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: