Disney Princess: A Magical Pop-Up World

Zberateľská kniha Disney Princess: A Magical Pop-Up World poteší fanúšikov Disney sveta a jeho princezien. Nájdete v nej Snehulienku, Belle, Ariel...

Dostupnosť Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781608875535
77,99 € –8 % 71,24 €
Disney Princess: A Magical Pop-Up World
disney princess a magical pop up world 9781608875535
77,99 € –8 %

O produkte v slovenčine:

Tento vizuálne ohromujúci zväzok s nadčasovými postavami, vďaka ktorým sa filmy Disney Princess stali cennou súčasťou histórie popkultúry a animácie, je plný zložito navrhnutých vyskakovacích okien, transformačných scén a mnohých ďalších prekvapení.

Vďaka najmodernejšej papierovej technike a nádherne vykresleným ilustráciám Disney Princess: A Magical Pop-Up World tieto hrady a postavy brilantne ožívajú a kniha zachytáva magické svety, ktoré uchvacujú divákov už celé desaťročia. Tento zberateľský kúsok Disney Princess zahŕňa jedenásť filmov a princezien, vrátane obľúbených fanúšikov ako Belle, Snehulienka, Ariel a Rapunzel. Prostredníctvom dvadsiatich siedmich vyskakovacích okien a transformačných scén vyskakujú kľúčové momenty z týchto obľúbených filmov zo stránky a sprievodný text robí z tejto knihy úžasný interaktívny zážitok z čítania, ktorý si rodiny budú vážiť. Pridajte sa k Popoluške, keď sa vydáva na ples, Jasmine, keď sa nasadá na čarovný koberec, Aurore, keď napichne prst na Maleficentin kolovrátok a zachráni ju jej princ, a Meride, keď statočne bojuje za rozhodnutie o svojom osude. Disney Princess: Magical Pop-Up World, dokonalá kniha pre zberateľov, fanúšikov Disneyho a deti všetkých vekových kategórií, je nepostrádateľnou oslavou týchto trvalých postáv, príbehov a rozprávok.

 

O produkte v angličtine:

Starring the timeless characters that have made the Disney Princess films a treasured part of pop culture and animation history, this visually stunning volume is packed with intricately designed pop-ups, transformative scenes, and many other surprises.

With state-of-the-art paper engineering and beautifully rendered illustrations, Disney Princess: A Magical Pop-Up World brings these castles and characters brilliantly to life, capturing the magical worlds that have enthralled audiences for decades. This collectible piece of Disney Princess magic spans eleven films and princesses, including fan-favorites such as Belle, Snow White, Ariel, and Rapunzel. Through twenty-seven pop-ups and transformative scenes, the key moments from these beloved films leap from the page, and the accompanying text makes this book a wonderful interactive reading experience that families will treasure. Join Cinderella as she transforms for the ball, Jasmine as she embarks on a magic carpet ride, Aurora as she pricks her finger on Maleficent’s spinning wheel and is saved by her prince, and Merida as she bravely fights to decide her own destiny. The ultimate pop-up for collectors, Disney fans, and kids of all ages, Disney Princess: A Magical Pop-Up World is an indispensable celebration of these enduring characters, stories, and fairy tales.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie originálne darčeky
Superhrdina, Séria: Disney
Autor: Matthew Reinhart
Počet strán: 5
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 248 x 290 x 63 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2015
ISBN: 9781608875535

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: