DC Comics Legenda o Batmanovi 34 - Návrat Bruce Wayna

Kód: 978889283762134
€12,99
Ihneď
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Číslo 34 zo zberateľskej komiksovej edície DC comics Legenda o Batmanovi. Návrat Brucea Waynea prinesie dávku akcie a zapeklitých udalostí. Dokážu hrdinovia čeliť Darkseidovi?

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

Svet sa domnieva, že je Batman mŕtvy, ale Darkseid ho poslal späť v čase. Temný rytier sa vracia do súčasnosti a pritom sa zúčastní prehistorických bojov o územie, honu na čarodejnice, okúsi pirátskeho života a zapojí sa do vyšetrovania smrti vlastnej matky. Dokáže Batman uniknúť Darkseidovým plánom a netvornému Hyper-Adaptérovi, ktorý ho naprieč storočiami prenasleduje? A dokážu ho Superman a Liga spravodlivosti vrátiť do našej doby bez toho, aby zničili samotnú realitu?

 

O komikse v češtine:

Svět má za to, že je Batman mrtvý, ale Darkseid ho poslal zpět v čase. Temný rytíř se vrací do současnosti a přitom se zúčastní prehistorických bojů o území, honu na čarodějnice, okusí pirátského života a zapojí se do vyšetřování smrti vlastní matky. Dokáže Batman uniknout Darkseidovým plánům a nestvůrnému Hyper-Adaptérovi, který ho napříč staletími pronásleduje? A dokážou ho Superman a Liga spravedlnosti vrátit do naší doby, aniž by zničili samotnou realitu?

Dodatočné parametre

Kategória: KOMIKSY
Superhrdina, Séria: Batman
Autor: Grant Morrison
Počet strán: 214
Prevedenie: Pevná väzba
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2023
ISBN: 978889283762134

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: