Black Panther Legends

Kód: 9781302931414
15,99 € –6 %
black panther legends 9781302931414
15,99 € –6 % 14,99 €
približne 4-6 týždňov.
Môžeme doručiť do:
5.2.2024
Možnosti doručenia

Spoznajte legendu o pôvode Black Panthera a sformovaní kráľa Wakandy T'Challu. Ponorte sa do pútavého komiksu od Marvel a spoznajte cestu chlapca, ktorý sa stal kráľom.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

Ponorte sa do legendy o Black Pantherovi v tomto novom príbehu o jeho pôvode od uznávaného autora Tochiho Onyebuchiho a ilustrátora Setora Fiadzigbeya, ktorého knihy sú bestsellery New York Times. T'Challa a Hunter sú bratia, ktorí vyrastali v idylickom kráľovskom paláci Wakandy. Ich rivalita však prekračuje obvyklé súrodenecké škádlenie – Hunter je síce starší, ale adoptovaný, a T'Challa je pravým dedičom trónu. Keď však nastane tragédia, dvaja bratia musia rýchlo dospieť! Sledujte okamihy, ktoré sformovali T'Challu do toho, kým je, od jeho cesty za poznaním ako tínedžera, kde sa stretne s očarujúcou Ororo Munroe, až po jeho prvé pozvanie Fantastickej štvorky do Wakandy! Syn, brat, bojovník, kráľ... s každou novou kapitolou budú odhalené nové kúsky T'Challovej osobnosti – a Black Panther povstane!

 

O komikse v angličtine:

Dive into the legend of the Black Panther in this new origin story by acclaimed author Tochi Onyebuchi and New York Times-bestselling illustrator Setor Fiadzigbey! T’Challa and Hunter are brothers growing up in the idyllic royal palace of Wakanda. Theirs goes beyond the usual sibling rivalry, though — Hunter, although older, is adopted, and T’Challa is the true heir to the throne. But when tragedy strikes, the two brothers must grow up fast! See the moments that made T’Challa who he is, from his walkabout as a teen where he meets the enchanting Ororo Munroe, to when he first invites the Fantastic Four to Wakanda! Son, brother, warrior, king…as each chapter unfolds, new pieces of T’Challa’s character will be revealed — and the Black Panther will rise!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Marvel komiks
Superhrdina, Séria: Black Panther
Autor: Tochi Onyebuchi
Kresba: Setor Fiadzigbey
Počet strán: 134
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 150 x 229 x 6 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781302931414

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: