Gachiakuta 2

Rudo sa neprávom ocitne v Jame, musí sa prebojovať cez monštrá a odhaliť pravdu o spravodlivosti! Ponor sa do mangy Gachiakuta a zisti, či sa podarí Rudovi pomstiť!

Dostupnosť približne 4-6 týždňov.
Môžeme doručiť do:
24.9.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9798888770948
14,99 € –6 % 13,99 €
Gachiakuta 2
gachiakuta 2 manga 9798888770948
contact-form-0
14,99 € –6 %

O komikse (manga) v slovenčine:

V tejto akčnej mange je mladý chlapec obvinený z vraždy a zhodený z okraja plávajúceho mesta do priepasti, kde musí bojovať s monštrami, na ktoré elita hore radšej zabúda. Čím viac bohatí žiaria, tým vyššiu cenu platia chudobní...

S premisou pripomínajúcou Battle Angel Alita a dynamickými bitkami ako v Attack on Titan je Gachiakuta povinným čítaním pre fanúšikov temných dystopických fantasy ako Deadman Wonderland!

Rudo žije v slume plávajúceho mesta, kde chudobní prežívajú v tieni bohatých, ktorí si užívajú luxusný život a svoj odpad jednoducho hádžu dole do priepasti. Jedného dňa je však Rudo falošne obvinený z vraždy a jeho nespravodlivý trest je nemysliteľný - vyhnanstvo z okraja mesta spolu s ostatným odpadom. Na dne priepasti sa z ľudského odpadu zrodili hrozné monštrá. Ak chce Rudo odhaliť pravdu a pomstiť sa tým, ktorí ho vrhli do pekla, musí ovládnuť novú silu a pridať sa k skupine známej ako Čističi, ktorí bojujú s obrovskými odpadkovými beštiami v Jame!

 

O komikse (manga) v angličtine:

In this highly-anticipated new action manga, a young boy is framed for murder and cast off the edge of a floating city into the abyss, where he grapples with the monsters that the elite high above would rather forget. The more the rich glitter, the higher the price paid by the poor...

With a premise that recalls Battle Angel Alita and kinetic battles reminiscent of Attack on Titan, Gachiakuta is a must-read for fans of dark, dystopian fantasies like Deadman Wonderland!

Rudo lives in the slums of a floating town, where the poor scrape by under the shadow of the rich who live a sumptuous life, simply casting their garbage off the side, into the abyss. Then one day, he's falsely accused of murder, and his wrongful conviction leads to an unimaginable punishment--exile off the edge, with the rest of the trash. Down on the surface, the cast-off waste of humanity has bred vicious monsters, and if Rudo wants to have any hope of discovering the truth and seeking vengeance against those who cast him into Hell, he will have to master a new power and join a group known as the Cleaners who battle the hulking trash beasts of the Pit!

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Gachiakuta
Autor: Hiro Kei
Počet strán: 192
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 145 x 15 x 208 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9798888770948

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

File:Kōdansha logo.png - Wikimedia Commons